تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۰ - ۱۴:۲۸ کد مطلب 59865

بازتاب سفر حاشیه ای کاروان تیم ملی به تاشکند در رسانه‌های عربی

برخی از رسانه‌های عربستانی با استنباط از چند شنیده و نقل و قول از نحوه سفر تیم ملی ایران به ازبکستان دست به انتشار خبرهای حاشیه‌ای زدند.

d88916f00991e4f29a90e41688410c06_240_150_cropCenterبه گزارش سرویس ورزشی میدان 72و به نقل از فارس، متاثر کننده، تاسف‌ برانگیز و ناراحت کننده، اینها جملاتی بودند که سه‌شنبه در حین پرواز کاروان تیم ملی ایران به ازبکستان کی‌روش بر زبان آورد، جملاتی که به بهترین شکل ممکن وضعیت ورزش ملی این کشور را مشخص می‌کند.

روز گذشته کاروان تیم ملی فوتبال ایران به علت بی‌پولی و فقر نتوانست به موقع راهی ازبکستان شود.

کارلوس کی‌روش، سرمربی نا‌م‌آور اروپایی همچنین تاکید کرد که این تنها یکی از مشکلات فراوانی است که با آن مواجه هستیم. قول‌های فراوانی از سوی مقامات دولتی ایران است اما هنوز پایه‌ای‌ترین مشکلات همچون موارد مالی و خدمت‌وظیفه به شدت دامن‌گیر هستند.

روزنامه الیوم در این زمینه نوشت که دروازه‌بان این تیم هم مدام از بی‌حرمتی‌هایی که مدیران به بازیکنان دارند سخن می‌گوید. بازیکنان ایرانی به ستوه آمدند و دیگر تحمل ندارند؛‌ آن‌ها می‌گویند که رفتارهای مسئولان دور از شان و شخصیت انسانی است.

به نظر می‌رسد که فوتبال ایرانی فاصله فراوانی تا سطح حرفه‌ای گری داشته باشد.

رسانه های سعودی خیلی سریع به اتفاقات روز گذشته تیم ملی ایران پرداخته‌اند، در حالی که به نظر می رسد آنها فقط بر حسب شنیده‌ها و خیلی با عجله دست به کار رسانه‌ای خود در این مورد زده‌اند، چرا که فدراسیون فوتبال ایران در مورد دلایل تاخیر پرواز کاروان تیم ملی ایران به تاشکند توضیحات لازم و کافی را ارائه کرد.

همین رسانه ها در مورد مشکل مالیاتی کی‌روش و اینکه سرمربی ایران می خواهد ایران را ترک کند، اما ممنو‌ع‌الخروج است نیز در چند ماه گذشته مطالبی را منتشر کردند، اما در پایان کی‌روش در ایران ماند و به کارش در تیم ملی و فوتبال ایران ادامه داد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: