تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۱ - ۱۳:۳۵ کد مطلب 59908

نقاشی کودکان ایرانی برای علیرضا و آرمیتا

در جدیدترین طرح جشنواره عمار، کودکان ایرانی با نوشتن نامه و کشیدن نقاشی برای آرمیتا رضایی‌نژاد و علیرضا احمدی‌روشن به این دو فرزند شهدای هسته‌ای ایران ادای احترام می‌کنند.

به گزارش میدان 72 به نقل از تسنیم، رضا کبودبند، دبیر اکران‌های مردمی جشنواره عمار گفت: در مدرسه‌ای به نام «شهدای هسته‌ای» در کرج ، فیلم‌های جشنواره عمار را برای دانش آموزان اکران می‌کردند و گزارش اکران‌هایشان به ما می‌رسید. چهارکلاس این مدرسه به نام چهار شهید هسته‌ای کشورمان نامگذاری شده است.

مسئول اکران های مردمی جشنواره فیلم عمار با اشاره به اینکه، هم نام این مدرسه «شهدای هسته‌ای» است و هم دانش آموزانش هم سن و سال آرمیتا و علیرضا، فرزندان شهدای هسته‌ای هستند، افزود: دانش آموزان این مدرسه خطاب به علیرضا احمدی‌روشن و آرمیتا رضایی‌نژاد نامه‌هایی نوشتند و تعدادی هم نقاشی کشیده‌اند تا به دست علیرضا و آرمیتا برسد.

وی گفت: معلم مدرسه می‌گفت وقتی بچه‌ها برای گرفتن کارنامه‌هایشان می‌آمدند پیگیری می‌کردند که نامه‌ها را به دست آرمیتا و علیرضا رسانده‌ایم یا نه.

کبودبند با بیان اینکه بعد از این ماجرا، تصمیم گرفتیم این طرح را نهضتی مردمی کنیم، گفت: طرحی آماده کردیم و در سایت قرار دادیم تا علاقه‌مندان این طرح را دریافت و بعد از نوشتن نامه و کشیدن نقاشی، برای ما پست کنند و یا عکسش را از طریق ایمیل و شبکه‌های اجتماعی به دست ما برسانند.

وی در پایان گفت: بعد از جمع آوری نامه‌ها به دیدار علیرضا و آرمیتا می‌رویم و نقاشی‌ها و نامه‌ها را به دست آنها می‌رسانیم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: