تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۱ کد مطلب 59931

افسانه ای که همه ادعاهای حقوق بشری را زیر پا می گذارد!

ولی اکنون حتی یک مؤرخ وجود ندارد که نسل کشی بوسیله سوزاندن یا بخار وشوک الکتریکی را در جریان هولوکاست را بپذیرد . بناچار اتاق های سیاه تبلیغات رسانه ی آمریکا برجریان نسل کشی بوسیله ی گاز مانور می دهند که با بقایای اردوگاه المانی مطابقت ندارد.

به گزارش سرویس بین الملل میدان ۷۲، امیر المومنین امام علی بن ابیطالب علیه السلام میفرمایند: هیچگاه در طریق حق بخاطر کم تعداد بودن “پیوندگان آن مسیر” وحشت نکنید. بر مزه تلخی حق صبر پیشه کنید و وای بر شما که اگر به شیرینی کاذب باطل فریفته شوید و من حق را از وقتی که دریافته ام هیچگاه به آن تردید نداشته ام. بزرگترین اسرار هستی همانا حق است.

هولوکاست صخره سیاهی که با تقدیس صوری آن همه ادِّعاها ی مربوط به آزادی بیان در غرب و همه ی ارزش های بشری در تاریخ معاصر را زیر سانسور، تهدید و ارعاب خود لگد مال کرده است و هیچگاه نخواهد توانست تاریخ را قلب و وارونه کند و در کنار همه ی اینها مجموعه ای از مورخین و دانشمندان و متفکرین مشهور اروپا و غیره را به وادی زندان، شکنجه، تبعید، مصادره اموال، راندن به گوشه عزلت، فرار و تبعید، تعقیب، طرد و اخراج و مرگ کشانده است.

از قربانیان این افسانه ی نفرین شده، مورخ انگلیسی “دیوید ایروینگ” بود که بخاطر نفی وجود چنین چیزی در تاریخ و عدم صحت آن با توجه به مراجعه به منابع موثق، مورد تهاجم و مجازات قرار گرفت و با اینکه تاریخ نگار بود به زندان افتاد و او را به بند کشیدند، در پایان نیز در برابر آنهائیکه او را محاکمه می کردند فریاد زد: ” تهمت صادر شده علیه من فقط مفهومش اینست که حق علمی مرا در آزادی بیان مصادره کرده اید. ”

در طول زمان معاصر از جمله افراد مشهور زیر به سرنوشتی مشابه دچار شدند:

– مؤرخ و جغرافیدان فرانسوی “پل راسنیین”، درسال ۱۹۴۸ مهمترین کتاب تاریخی را پیرامون دروغ هولوکاست نوشت و با ارقام و آمار دقیق قضایای دروغین این افسانه را برملا کرد.

– “روبر فوریسون” پژوهشگر فرانسوی “خط شناس باستان”

– “فرانسوا دوبار” استاد تاریخ

– اوگن کوگن با تألیف کتاب: ” گروههای هجوم کاذب”

– ریچارد هاروود مؤلف کتاب: “افسانه شماره یک ”

– پرفسور آرتور باتز، استاد مهندس برق و کامپیوتر در دانشگاه نورتوسترن اونستون ایالت شیکاگو آمریکا، مؤلف کتاب: “فریب قرن بیستم ”

– استاگلیس ویلهالم مؤلف کتاب: “دروغاردوگاه آشویتس

– دیتلپ ویلدرر با تألیف کتاب: ” خروج از اردوگاه آشویتس ”

– تاریخ نگار سرج تون با رهبری گروهی از متفکرین، به دفاع از روبر فوریسون پرداخت و کتابی با عنوان: “حقیقت تاریخی یا سیاسی ؟” نوشت.

– پرفسور فریدرک برگ، در اثبات علمی دروغ شیوه قتل در ادعای صهیونیست با گاز دیزل؟

– دکتر فردریک توبن مدیر مؤسسه آدیلاید استرالیا، یکماه زندانی کشید چون گفته بود : به اعتقاد من هرکس قضیه هولوکاست را برسمیت بشناسد شریک کِیان صهیونیستی در قتل فلسطینی هاست.

– “نو ی ها وزلر”؛ کتاب مشهور: “داخل اردوگاه داخاو”، که خود جزو بازداشت های آن اردوگاه بوده است.

– در ۱۹۸۸ “ارنست زاندل” به تُهمت انکار هولوکاست، ناشر کانادائی آلمانی تبار از کانادا اخراج شد ودر آلمان به پنج سال زندان محکوم شد.

– شیمدان معروف “گرمار رودولف”، مؤلف کتاب: “تحقیق پیرامون هولوکا ست” در سال ۱۹۹۵، که هنوز بازداشت است.

– مورخ “برنارد کنتل” با سلسله مقالاتی، که ادعای هولوکاست را دروغ برشمرد.

– “جان بلانتن “سردبیر مجله “أکربیا” به زندان افتاد.

– پرو فسور و مهندس آمریکائی آرتر بوتز کتابی در خصوص تغیرات گاز و دروغ هولوکاست در این روش

– پژوهشگر انگلیسی”ریچارد هارد وود”

– مورخ فرانسوی “پل راسنر” با آمار و ارقام دروغین، بودن هلوکاست را اثبات کرد.

– نویسنده یهودی نورمن فنکلشتاین، کتاب(صنعت هولوکاست باعث افزایش مشکلات و دردسرهای یهودی هاست)

– متفکر مسلمان فرانسوی “رژه گارودی ”

– در صفحاتی از روزنامه لوموند گزارش شد که ۳۴ مؤرخ فرانسوی از پذیرش جریان استحاله فنی شیمائی خودداری کرده اند.

– یکی دیگر از آخرین قربانیان انکار هولو کاست – در سال ۲۰۰۹ – أُسقُفُّ کاتولیک ریچارد ویلیامسون، بود.

همه و همه کسانی اند که این افسانه سرائی را بیهوده و پوچ و با اغراض سیاسی می دانستند و با بدترین برخوردهای خشن و ظالمانه روبرو شدند و به طریقی از میان برداشته شدند. این افراد بخاطر موفقیت پروژه صهیونیست ها به انحاء متنوعی قربانی شده اند، تا اسرائیل در موضع و موقعیتی که می خواستند در نقشه ی خاورمیانه جا بیفتد.

و با این وضع دولت ها و دادگاهها در جهان مطلقا به هیچ مقاله یا کاریکاتور، یا مصاحبه ی تلوزیونی، یا کتاب اجازه انکار هولوکاست نمی دهند، همچنین هیچ نویسنده یا سیاستمدار و مورخی جرئت انکار هولوکاست، ندارد مگر آن عده قلیلی که تهور بخرج دادند و حقیقت را گفتند، آن ها مورد آماج ترور فیزیکی وشخصیتی قرار گرفتن همراه با برخوردهای صهیونیست ها و اعمالشان را بجان خریدند تا کسی حقوق فلسطینی ها ا انکار نکند. علت نیازمندی به انکار آن در واقع نفی توجیه اشغال سرزمین فلسطین و اثبات عدم مشروعیت کیان صهیونیستی است که لزوماً در پرتو ایفاد حقوق شهروند فلسطینی جریان شناسی هولوکاست و انکار آن نقش تعین کننده ی دارد و همچنین در جلوگیری از توسعه ی این رژیم و افشای نسل کشی مداوم آن به توصیه ی مورخین اهمیت جوهری دارد بویژه اینکه اگر تاریخ را نشناسیم نمی توانیم جغرافیائی را متصور باشیم…

در شکستن جو صهیونسیتی خیمه زده برجهان امروز افراد معدودی نقش داشتند که یکی از آنها دکتر احمدی نژاد بود….
و او چنین گفت: افسانه ی ساخته اند و نام ان را قتل و عام یهود گذاشته اند و آنرا مبدئی بالاتر از خدا، ادیان، انبیاء قرار داده اند.

این چیزی بود که احمدی نژاد از هولوکاست در ۲۰۰۵، در شهر زاهدان گفت و تکرار کرد که هولوکاست افسانه ی ساختگی است .
این اظهارات او بازتاب وسیع وگسترده ی در بین اندیشمندان مستقل و توده محروم بویژه عموم مردم فلسطین داشت… و بسیاری از تحلیلگران شرقی و غربی بارها درباره آن به اظهار نظر پرداخته و شجاعت او را ستودند …
“سایت فجر مصر ” نوشت: او در دوره خود با سئولات چالشی زیادی از سوی صهیونیست ها روبر می شد در دانشگاه کلمبیا نیویورک (۲۰۰۷ ) (جمعیت زیادی از او استقبال کردند و حقیقتاً بین آنها محبوب بود) از او در رابطه با وضعیت “همجنس گرائی و دوجنسه بودن” در ایران سئوال شد “قصد سوال کننده تحقیر ایران بود” او پاسخ داد؟ ما “همجنس گرا نداریم ” و در این خصوص باید بگویم “کشور ما” مانند وضعیت کشور شما را ندارد… و این پاسخ دندان شکن باعث شد تا آن شهر حالت بهت آوری بخود بگیرد و رسانه ها در شگفتی شوک پاسخ مذکور مجبور به مصاحبه با شهروندان به تهیه گزارش از عکس العمل آنها بپردازند… بسیاری از شهروندان و تحلیلگران می گفتند نباید از او دعوت می کردید و وقتی دعوت کردید باید عواقبش را هم تحمل کنید و نهایتا صهیونیست با جمع آوری تعدادی از همجنس بازها و برخی افراد دیگر سعی کردند که نسبت به این پاسخ اعتراض خیابانی نشان بدهند…

در جهان عرب انکار هولوکاست بویژه از سال ۲۰۰۵ به بعد بوسیله دهها نویسنده و محقق نیز مطرح شد. حسنین هیکل – نضال نعیسه –
اصطلاح “هولوکاست ساخته ی صهیونیس هاست” توسط د. سعید دودین، مدیر مرکز جهان پژوهشی و رسانه ی واحد “مرکز عالم واحد للبحث والإعلام” بیان شد.
أشرف شتیوى پژوهشگر سیاسى مصری: دروغ بزرگ هولوکاست “أکذوبه الهلوکوست ”
و گروههای مبارز فلسطینی، مقاومت ضد استکباری و صهیونیستی و اخوان المسلمین مصر نیز در این رابطه و محکوم کردن دروغ هولوکاست بصورت جداگانه بیانیه هائی صادر کردند .
و همه ساله در تاریخ روز جهانی هولوکاست صدای اعتراض و محکومیت آن بوسیله ی حق طلبان و حامیان ملت فلسطین بشدت در رسانه ها مطرح می شود….
آزادی بیان در غرب و آمریکا، تاکتیکی گزینشی بیش نیست، کاخ سفید احترام به آزادی بیان را، تا وقتی می پسندد که در خدمت منافعش باشد، و برای دفاع از تعریف مورد نظر خود در آزادی بیان به رشوه و تهدید و غیره نیز روی می آورد.

در این رابطه یکی از نشریات آمریکا به لیست بالا بلندی از موضوعات ممنوعه در رسانه های آمریکا اشاره کرده است، آن موضوعات در کتابی که فرانسه چند سال قبل چاپ شده مطرح گردیده است، بعنوان لیست سیاه “The black List”، که ناشر آن موارد زیادی را از ممنوعات رسانه ی مطرح کرده و بخاطر چاپ کتابش در فرانسه از فرانسوی ها تشکر کرده بود چون در آمریکا از چاپ آن کتاب ممانعت بعمل آورده بودند.

از دروغ های بزرگ و تاریخی “الی ویزل” ، مؤسس صهیونیست به اصطلاح هولوکاست، این بود که: پس از مهاجرت به ایالات متحده افسانه کشتار با کوره ی آدم سوزی را به قتل عام و نسل کشی بوسیله ی گاز را از طریق جنگ روانی بوسیله رسانه های آمریکا مطرح کرد .

ولی اکنون حتی یک مورخ وجود ندارد که نسل کشی بوسیله سوزاندن یا بخار و شوک الکتریکی را در جریان هولوکاست را بپذیرد. به ناچار اتاق های سیاه تبلیغات رسانه ی آمریکا برجریان نسل کشی بوسیله ی گاز مانور می دهند که با بقایای اردوگاه المانی مطابقت ندارد.

اما چرا سازمان ملل در جلسه منعقده روز ۱/۱۱/۲۰۰۵ ۲۷ ژانویه را در هرسال روز هولوکاست معرفی کرده است!!؟
• الف) : رشد نفوذ روز افزون صهیونیست ها در آمریکا و کشورهای اروپائی و تسلط بر منابع تصمیم گیری
• ب): افول معکوس مقولات و مبانی (آزادی بیان ) که تفکر (دمکراتیک ) آنرا در راستای تحقق اهداف خود هدفمند کرده است تا جائیکه بازگشت به محاکم تفتیش عقاید از نوع جدید آن را در این رابطه و موارد مشابه موجه می داند.
• ج) همانطور که کوفی انان دبیرکل سابق سازمان ملل در کتاب خاطرات خود نوشته است: سازمان ملل و شورای امنیت تنها ابزاری در خدمت استکبار و قدرتمندان جهانی است برخلاف وجه تسمیه آن.

نوشته شده توسط عبدالمجید اورا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: