تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۴ کد مطلب 60086

مجموعه ۱۰ جلدی «شاخص‌های مکتب امام خمینی (ره)» منتشر می‌شود

مجموعه ۱۰ جلدی «شاخص‌های مکتب امام خمینی (ره)» در راستای معرفی شخصیت و اندیشه بنیانگذار کبیر انقلاب از سوی موسسه «قدر ولایت» منتشر شد.

به گزارش میدان 72 به نقل از فارس، مؤسسه فرهنگی هنری «قدر ولایت» در راستای معرفی شخصیت و اندیشه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و با توجه به بیانات اخیر رهبر انقلاب مبنی بر جلوگیری از تحریف شخصیت و اندیشه‌ امام خمینی (ره) به همین منظور، مجموعه 10 جلدی «شاخص‌های مکتب امام خمینی (ره)» را تدوین کرده و به زودی راهی بازار کتاب خواهد کرد.

این مجموعه در موضوعاتی بر مبنای بیانات نظری و سیره عملی امام خمینی (ره) تدوین شده که می‌توان به عدالت اجتماعی، مردم داری و اعتقاد واقعی به مردم، پاسداری از ارزش‌ها، معنویت و دخالت دادن آن در تصمیم‌گیری‌ها، خودباوری و اعتماد به­ نفس ملی، احیای اسلام و هویت اسلامی، رابطه دین و دنیا، آمیختگی سیاست با دیانت، جهانی بودن نهضت و نگاه بین المللی به انقلاب اسلامی، مبارزه با حاکمیت‌های زورگو و اقتدار طلب دنیا و … به عنوان موضوعاتی که این مجموعه ذیل آنها شکب یافته اشاره کرد.

همچنین این مؤسسه مجموعه 14 جلدی «سیره سیاسی امام خمینی (ره)» را که در هر جلد آن یکی از اصول، موضع‌گیری‌ها و حرکت امام خمینی (ره) مورد بررسی قرار گرفته را منتشر کرده و خلاصه آن را نیز در کتاب «امام خمینی (ره) و رفتار سیاسی» روانه بازار نشر کرده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: