تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۱ کد مطلب 60234

نمایشگاه عکس یمن افتتاح شد

نمایشگاه عکس یمن با همت جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار عصر روز گذشته در محل مجتمع فرهنگی مذهبی امام رضا(ع) افتتاح شد.

به گزارش میدان 72 به نقل از تسنیم، آیین افتتاحیه نمایشگاه عکس یمن با همت جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار عصر روز دوشنبه 25 خرداد 94 در محل مجتمع فرهنگی مذهبی امام رضا (ع) برگزار شد.

این مراسم با حضور جمعی از اعضای جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر، مسئولین و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تالار اجتماعات مجتمع فرهنگی مذهبی امام رضا برگزار شد. در ابتدای این مراسم اسماعیلی دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر ضمن اشاره به جنایات آل سعود و قیاس آن با جنایات رژیم صهیونیستی درباره برگزاری این نمایشگاه عکس گفت: «فرزندان شهدا به عنوان بخشی از بدنه فرهنگی ایران که با مفهوم شهادت و مقاومت آشنا هستند این همت را کردند که با مفاهیم هنری و برنامه‌های هنری گوشه‌ای از جنایات آل سعود را به نمایش بگذارند، بنابراین تصمیم به برگزاری نمایشگاه عکس گرفتیم.»

وی درباره نحوه انتخاب عکس ها گفت: «بخشی از این عکس ها توسط مردم یمن ثبت شده است. بخش دیگر هم کار عکاسان حرفه‌ای است و همچنین عکس‌هایی در این نمایشگاه به نمایش در آمده است که عکاسان آن نامعلوم هستند، اما چون ماهیت جنایات آل سعود را به خوبی آشکار نموده‌اند در این نمایشگاه شرکت داده شده‌اند. این عکسها بخش کوچکی از مظلومیت مردم یمن و جنایات آل سعود را آشکار می‌کند.»

وی در بخش پایانی سخنان خود گفت :« انشاء ا… که شاهد آن باشیم که فرهنگ مقاومت چه در یمن، سوریه و یا لبنان که مظلومیت آن بر دنیا ثابت شده است، شاهد باشیم که بزودی کلیه این مظلومان پیروز شوند و کفر و گروه‌های تکفیری که از حمایت استکبار و آمریکا برخوردار هستند با نفس مومنان خدا نابود شوند.»

در پایان این مراسم با افتتاح نمایشگاه درِ ورودی این نمایشگاه به روی بازدیدکنندگان و علاقمندان گشوده شد.مجتمع فرهنگی مذهبی امام رضا در ابتدای خیابان نامجو قرار دارد و علاقمندان می‌توانند همه روزه برای بازدید از این نمایشگاه مراجعه کنند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: