تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۳ کد مطلب 60246

آموزش قرآن به کودکان در «باغ رویایی» ۱۴۴۹ شبکه قرآن

شبکه قرآن سیما با ویژه برنامه «باغ رویایی» در طرح بزرگ قرآنی ۱۴۴۹ با کودکان ارتباط برقرار می‌کند تا با قصه‌های آسمانی آشنا شوند.

به گزارش میدان 72 به نقل از تسنیم ؛ «باغ رویایی» عنوان ویژه برنامه‌ای است که در راستای طرح بزرگ قرآنی 1449 با محوریت حفظ سوره یس برای رده سنی کودکان در نظر گرفته شده و سعی بر آن دارد تا با ایجاد انگیزه، کودک بتواند ارتباطی هرچه موثرتر و قوی تر با این کتاب آسمانی برقرار کند.

حضور فعال کودکان در طرح بزرگ قرآنی 1449 ، آموزش مهارت روخوانی و روان خوانی قرآن کریم، اشاعه پیام‌های قرآنی متناسب با سن مخاطب، ترویج فرهنگ حفظ قرآن کریم، توجه ویژه به دستورات قرآن در تحقق فرهنگ قرآنی و سبک زندگی اسلامی و همچنین آشنایی با قصه های قرآنی، زندگی پیامبران و امامان (علیهم السلام) از مهمترین اهداف این برنامه است که در 90 قسمت 25 دقیقه ای به آن پرداخته می‌شود.

از ویژگی های «باغ رویایی» می توان به دکور و فضای استودیو این برنامه اشاره کرد که که با تداعی باغی زیبا و فانتزی با گلها و درختان رویایی و همچنین ترکیب رنگها و نور، آن را از دکورهای مشابه متمایز می کند.

«باغ رویایی» به تهیه کنندگی پرویز امیری و طراحی مرضیه منصوری کاری از گروه آموزش شبکه قرآن سیماست که همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان همه روزه از ساعت 16 به روی آنتن این شبکه می رود.

انتهای پیام/

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: