تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۸ کد مطلب 60326

تازه‌های نشر قرآنی در نمایشگاه بین‌المللی قرآن معرفی می‌شوند

دبیر بخش مکتوب نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از معرفی و عرضه تازه‌های نشر قرآنی در این نمایشگاه خبر داد و گفت: با این اقدام می‌توان افراد را با فرهنگ قرآنی آشنا و به مطالعه تشویق کرد.

به گزارش میدان 72 به نقل از فارس ، «غلامرضا نوعی» دبیر کمیته بخش مکتوب بیست‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس از معرفی تازه‌های نشر قرآنی در این نمایشگاه خبر داد و گفت: امسال در بخش مکتوب نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم غرفه‌ای به معرفی تازه‌های نشر در حوزه‌های مختلف قرآنی می‌پردازد تا از این طریق بازدیدکنندگان از این نمایشگاه را با فرهنگ مطالعه کتاب های قرآنی آشنا کند.

وی با اشاره به لزوم توجه به کتاب‌های قرآنی، خاطر نشان کرد: مطالعه کتاب‌های مختلف نه تنها دانش و آگاهی افراد را ارتقا می‌دهد بلکه موجب پیشرفت جامعه نیز می‌شود بنابراین اگر ما اطلاعات بالایی از موضوعات قرآنی داشته باشیم به طور حتم در امور مختلف نیز موفق‌تر خواهیم بود.

نوعی با بیان اینکه معرفی تازه‌های نشر قرآنی می‌تواند افراد مختلف جامعه را با فرهنگ قرآنی آشنا کرده و آنها را به مطالعه تشویق کرد، افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده این بخش از نمایشگاه قرآن با استقبال خوب بازدیدکنندگان مواجه شود.

به گزارش فارس، بیست‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از هفتم تا پایان ماه مبارک رمضان در باغ موزه دفاع مقدس و باغ کتاب برگزار می‌شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: