تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۰ کد مطلب 60329

شعر عاشقانه و عارفانه موضوع هفتمین جشنواره شعر بسیج شد

هفتمین جشنواره دوسالانه شعر بسیج استان تهران گام هفتم خود را در سال 1394 با حضور شاعران بسیجی در چهار فصل و به صورت کارگاهی به اجرا در می‌آورد.

به گزارش میدان 72 به نقل از فارس، هفتمین جشنواره دو سالانه شعر بسیج استان تهران فراخوان داد. متن این فراخوان به شرح زیر است:

بنام خالق یکتای هستی

بدون شک جشنواره شعر بسیج گامی تاثیر گذار در عرصه ادبیات کشور و تحقق اهداف متعالی بسیج است. به لطف خدا، هفتمین جشنواره دوسالانه شعر بسیج استان تهران در راستای رشد و بالندگی هر چه بیشتر و بهتر شعر متعهد و ترویج شعر فاخر مصمم است گام هفتم خود را در سال 1394 با حضور شاعران بسیجی در چهار فصل و به صورت کارگاهی به اجرا در آورد.

با استعانت از خدای بزرگ، فصل اول جشنواره با موضوع شعر عاشقانه و عارفانه (اخلاقی) در چهار بخش حقیقت و زیبایی در ساحت شعر، نجابت کلام در شعر عاشقانه، حضور عشق حقیقی در شعر عاشقانه و راز و نیاز و نیایش های عاشقانه، در سطح شهرستانهای استان تهران برگزار خواهد شد و میزبانی برگزاری کارگاه شعر و اختتامیه فصل اول جشنواره را که در نیمه اول مرداد ماه برگزار می‌شود، کانون بسیج هنرمندان شهرستان دماوند عهده دار است.

لازم به ذکر است جهت شرکت در جشنواره محدودیت سنی وجود نداشته و ضمن تقدیر از نفرات برگزیده، آثار برتر در کتاب جشنواره استانی شعر بسیج منتشر خواهد شد.

آدرس دبیرخانه مرکزی:

شهرری- میدان نماز- بزرگراه شهید کریمی- روبروی اداره گذر نامه- نبش کوچه شهید سلیمانی-سازمان بسیج هنرمندان استان تهران

پست الکترونیکی: jashnvarehpoem@gmali.com

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: