تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۴ کد مطلب 60388

ضیافت رمضانی «حریر تحریر» برگزار می‌شود

با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه فرهنگی هنری «حریر تحریر» مانند سال گذشته توسط بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران و به مدت 10 شب در مجموعه فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

به گزارش میدان 72 به نقل از فارس، در نخستین روزهای ماه مبارک رمضان و در فاصله روزهای سوم تا دوازدهم ضیافت الله، مصادف با 30 خرداد تا 8 تیرماه ویژه برنامه فرهنگی هنری «حریر تحریر» را با اجرای برنامه‌های شعرخوانی، ترانه خوانی، طنز و موسیقی برگزار خواهد شد.

در این برنامه از شاعران، طنزپردازان، ترانه‌سرایان و گروه‌های موسیقی دعوت می‌شود تا در این 10 شب همزمان با فرارسیدن جشن باشکوه رمضانی ساعاتی مفرح و دقایقی معنوی را برای علاقه‌مندان ایجاد کنند.

همراه با شعرخوانی شاعران و ترانه سرایانی که آخرین سروده های خود را قرائت می کنند، بخش پایانی برنامه به موسیقی اختصاص داده شده که هنرمندانی همچون حسین علیشاپور، بامدادفلاحتی، محمد هاشم احمدوند، پوریا اخواص، مجید حسینخانی، اشکان کمانگری و سعید خلج در این بخش به اجرای برنامه می پردازند.

برنامه «حریر تحریر» در سال جاری نیز از سوم ماه مبارک رمضان به مدت 10 شب در گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران از ساعت 18 تا زمان افطار برگزار می‌شود و حضور در این برنامه برای عموم علاقمندان آزاد است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: