تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۸ - ۱۱:۵۰ کد مطلب 60493

اجرای طرح «۳۰ هزار ختم قرآن کریم به نیابت از ۳۰ هزار شهید»

به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان طرح «۳۰ هزار ختم قرآن کریم به نیابت از ۳۰ هزار شهید» اجرا می‌شود. ختم قرآن به نیابت از ۳۰ هزار شهیدی که در گلزار شهدا بهشت زهرا(س) به خاک سپرده‌اند برگزار می‌شود.

به گزارش میدان 72 به نقل از تسنیم ؛ به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان طرح «30 هزار ختم قرآن کریم به نیابت از 30 هزار شهید» به نیت تعجیل در فرج امام زمان(عج) اجرا می‌شود. 30 هزار ختم قرآن به نیابت از 30 هزار شهیدی که در گلزار شهدا بهشت زهرا(س) به خاک سپرده‌اند برگزار می‌شود.

علیرضا اکبری، مسئول خانه شهید گلزار شهدای تهران با اعلام خبر فوق گفت: شهروندان تهرانی عاشقان قرآن و علاقمندان برای شرکت در این طرح می توانند از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 14:30 و روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 9 تا اذان مغرب با حضور در مهدیه شهدای بهشت زهرا(س) جزءهای قرآنی مورد نظر را دریافت کنند.

هر یک از این جزهای قرآنی به نام یک شهید تعلق دارد و علاقه مندان با دریافت جز قرآنی مربوطه می توانند فرازی از وصیت نامه آن شهید را نیز دریافت کنند؛ افرادی که امکان حضور در مهدیه بهشت زهرا(س) را ندارند نیز می‌توانند با ارسال پیامک (یا شهید) به شماره 30007227001872 از شماره جزء قرآنی مربوطه، مطلع شوند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: