تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۸ - ۱۳:۴۱ کد مطلب 60518

دونگا: باید یاد بگیریم بدون نیمار بازی کنیم

سرمربی تیم ملی برزیل از غیبت نیمار در بازی مقابل ونزوئلا ابراز ناراحتی کرد. با این حال او امیدوار است تیمش بتواند بر این مشکل غلبه کند.

cecb6d6a-ae31-4ec0-ba85-cbb6618bbeebبه گزارش سرویس ورزشی میدان 72، پس از شکست برزیل مقابل کلمبیا، سلسائو برای صعود به مرحله بعد، باید در بازی آخر خود مقابل ونزوئلا حتما نتیجه بگیرد و این در حالی است که آنها نیمار، ستاره تیمشان را به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی مقابل کلمبیا، به همراه نخواهند داشت. کارلوس دونگا، سرمربی برزیل در کنفرانس خبری پس از بازی مقابل کلمبیا تاکید کرد که تیمش باید یاد بگیرد بدون نیمار به میدان برود: باید تا فردا فکر کنم و بعدا تصمیم بگیرم که در بازی مقابل ونزوئلا چگونه بازی کنیم. در پیروزی 2 بر صفر مقابل مکزیک، که اخیرا برگزار شد، بدون نیمار بازی کردیم؛ ما یک گروه هستیم و باید خودمان را با شرایط بوجود آمده تطابق دهیم.

دوست داشتیم در این بازی حساس می توانستیم از او استفاده کنیم اما این امکان وجود ندارد و باید به دنبال راهکاری برای غلبه بر این مشکل باشیم. متاسفانه در این دیدار داور مسابقه نمی دانست که چگونه بازی را کنترل کند و چند صحنه خشونت آمیز در زمین رخ داد.

این شکست اولین شکست دونگا با تیم ملی برزیل پس از بازگشت دوباره به عنوان مربی، به این تیم است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: