تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۸ - ۱۳:۴۸ کد مطلب 60529

منصوریان سرمربی استقلال نمی شود

در حالیکه قرار بود علیرضا منصوریان دیروز بیانیه ای برای هواداران استقلال صادر کند و دلایل سرمربی نشدنش در استقلال را بگوید اما زمانی که بیانیه صادر نشد، خیلی ها امیدوار شدند که او امروز به عنوان سرمربی استقلال اعلام شود.

7dad4386491aee7d1dcff72edab16f88_240_150_cropCenterبه گزارش سرویس ورزشی میدان 72، علیرضا منصوریان در چند روز گذشته زیر فشار قرار داشت و در نهایت امروز مشخص شد که وی سرمربی استقلال تهران نمی شود.

با اعلام  عباس کردنوری عضو جدید هیات مدیره استقلال به خبرنگاران، علیرضا منصوریان دیگر گزینه استقلال نخواهد بود.

امروز در جلسه هیات مدیره استقلال این خبر اعلام شد و البته هیات مدیره جدید باشگاه هنوز سرمربی جدید را مشخص نکرده اند و این درحالی است که پرسپولیس حداقل سرمربی دارد و برانکو قرار است فردا وارد تهران شود.

البته استقلالی ها ایگور استیماچ کروات را برای استقلال درنظر گرفته اند که برخی وی را هندوانه دربسته می دانند.

علیرضا منصوریان در روزهای گذشته با مشاوران زیادی مشورت کرد و در نهایت به حرف اکثریت آنها گوش داد که گفتند در استقلال بماند چرا که شرایط مدیریتی استقلال و واگذار نشدنش نمی تواند برای منصوریان مطلوب باشد. ضمن اینکه وی نفت تهران را به جمع هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا رسانده و شاید بتواند حتی تا فینال هم برود.

البته همچنان امیرقلعه نویی هم برای دوباره سرمربی شدن در استقلال شانس دارد. البته برخی معتقد بودند که امسال بهترین فرصت برای حضور علیرضا منصوریان در استقلال بود و حتی می شد که به او هم فرصت دو سه ساله ای دراستقلال داده شود.

هواداران استقلال در شبکه های اجتماعی از علیرضا منصوریان انتقاد هم کرده اند. باید منتظر بیانیه علیرضا منصوریان ماند و دید چرا او تصمیم گرفت در نفت بماند، با اینکه قراردادش هم طوری بود که می توانست یک طرفه فسخ کند و از نفت جدا شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: