تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۸ - ۱۴:۰۰ کد مطلب 60539

20 درصد سهام صبا در اختیار استانداری قم

مدیرعامل باشگاه صبای قم گفت: 80 درصد سهام صبا به بخش خصوصی واگذار می‌شود و 20 درصد سهام باشگاه صبا در اختیار استانداری قم باقی می‌ماند.

00994182به گزارش سرویس ورزشی میدان 72 و به نقل از مهر، عباس جهان‌بینی اظهار داشت: پرونده واگذاری باشگاه صبا به بخش خصوصی مفتوح است و قرار است طی هفته آینده به نتایج نهایی برسیم و روال قانونی برای واگذاری باشگاه صبا انجام شود.

وی افزود: ۸۰ درصد سهام صبا به بخش خصوصی واگذار می‌شود زیرا شرایط واگذاری ۱۰۰ درصدی باشگاه صبا به بخش خصوصی فراهم نیست و قرار است ۲۰ درصد باقی‌مانده در اختیار استانداری قم باشد.

مدیرعامل باشگاه صبای قم گفت: با توجه به این که واگذاری ۱۰۰ درصدی و قطعی صبا به بخش خصوصی نیازمند گذشت زمان زیادی بود و در عمل وقت زیادی از صبا می‌گرفت مقرر شد فرآیند واگذاری فعلاً به شیوه فوق انجام شود.

جهان‌بینی بیان داشت: در روزهای اخیر جلسه‌ای با استانداری قم در مورد وضعیت واگذاری صبا و متقاضیان خرید و انتظارات آن‌ها داشته‌ایم و امیدواریم تا روزهای آخر هفته آینده، نتیجه نهایی در این بازه اتخاذ شود.

وی عنوان کرد: در حال حاضر صبا ۲ مشتری جدی دارد که به آنها اعلام کرده‌ایم هر چه سریع‌تر و حداکثر تا روز شنبه نسبت به نهایی کردن وضعیت خود اقدام کنند تا بیش از این وقتی از تیم هدر نرود.

مدیرعامل باشگاه صبای قم تصریح کرد: صبا در صورت واگذاری از قم خارج نمی‌شود و این، اصلی اساسی برای استانداری قم بوده که صبا تحت هر شرایطی در قم بماند البته امیدواریم شرایط برای پشتیانی بهتر صبا فراهم شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: