تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۷ کد مطلب 60595

مداح سابقه دار احمدی نژاد را از سران فتنه بدتر دانست!

این مداح سابقه دار با کنایه به حضور دکتر احمدی نژاد در جایگاه مراسم تشییع شهدا گفت: بنده هم موافق نیستم که یک نفر با زرنگ‌بازی و رندی برود آن بالا و بنشیند در جایی که جایش نبوده است. آنجا جای نوحه‌خوان‌ها بوده است.

به گزارش سرویس سیاسی میدان 72، سعید حدادیان در دومین شب مراسم مناجات‌خوانی ماه مبارک رمضان در مهدیه امام حسن مجتبی به انتقاد از برخی از اظهارنظر های سیاسی پرداخت.

وی در این سخنان احمدی نژاد را به باد انتقاد گرفته و او را در مقایسه ای، از سران فتنه بدتر دانست.

این مداح سابقه دار با کنایه به حضور دکتر احمدی نژاد در جایگاه مراسم تشییع شهدا گفت: بنده هم موافق نیستم که یک نفر با زرنگ‌بازی و رندی برود آن بالا و بنشیند در جایی که جایش نبوده است. آنجا جای نوحه‌خوان‌ها بوده است.

سعید حدادیان در انتهای سخنانش به ماجرای موهوم خانه نشینی پرداخت و گفت: اما این را هم بگویم که همین آقای هاشمی یک بار هم از نظام قهر نکرده است. آن آقا 11 روز رفت نشست در خانه! آن آقا که الان در حصر هست یک بار می‌خواست قهر بکند امام یک تشری زد که همه چیز جمع شد.حالا بعضی‌ها دنبال اینند که مهره قبلی را دوباره زنده کنند. این نظام اینقدر ریشه دارد و رشد کرده است که کسانی که 8 سال رئیس جمهور بودند دیگر جایی برای آمدن ندارند. یک عده هم دنبال پستشان هستند. فکر نکنید دنبال ساده‌زیستی آن آقا هستند. او نشان داد که چطور در مقابل ولایت می‌ایستد. حواس‌تان باشد کلاه‌تان را نبرند.

گفتنی است سعید حدادیان در گذشته به دلیل بددهنی و بکار بردن الفاظ و نسبت های رکیک برای مقامات دولتی جمهوری اسلامی ایران در دادگاه محکوم شده و حکم وی اعلام رسمی شده است.

اما میدان 72 بر خود لازم دید مواردی را در پاسخ به کینه توزی این مداح خودعمار پندار ذکر کند:

۱- جایگاه مراسم تشیع شهدا، فقط ویژه مداحان نبوده و اساسا این نگاه ناشی از انحصارگرایی وخودبزرگ بینی است. کما اینکه در این جایگاه افرادی همچون سردار محسن رضایی، سردار باقرزاده، حاج محمد کوثری(نمایتده مجلس) هم حضور داشته اند.

۲- دکتر احمدی نژاد با دعوت و اصرار برگزار کنندگان مراسم (سردار باقرزاده) برای لحظاتی به جایگاه رفت و به منظور جلوگیری از همین سوء برداشت ها، بعد از دقایقی جایگاه را ترک کرد. همچنین حضور وی در این جایگاه با استقبال مردم تشییع کننده و سردادن شعار “صلی علی محمد یاور رهبر آمد” روبرو شده که حتی منجر به قطع سخنرانی محسن رضایی شده و گویا همین شعار ملت ایران برای این مداح بسیار سنگین بوده که اینگونه برآشفته شده است.

۳- با توجه به تجربیات ده سال گذشته پر واضح است که ملت همیشه در صحنه و انقلابی ایران همواره گوش به فرمان رهبری بوده و هستند و تابع نظرات قبیله گرایانه خواص مدعی نخواهند بود.

۴- یقینا انکار پیشرفت انقلاب کاری غیرعقلایی است و عدم اقبال مردم به همین افرادی که کسوت مقدس مداحی را مستمسکی برای فعالیت های حزبی شان کردند، نشان حرکت روبه جلو انقلاب است.

۵- پسندیده است که در ماه مبارک رمضان که ماه آمرزش و بخشش است، مدعیان دینداری و ولایتمداری با تامل در رفتارهای غیر شرعی و اخلاقی خود در گذشته، توبه کرده و از درهای رحمت و غفران الهی استفاده کرده و به دریای خروشان ملت بازگردند.

در پایان بخشی از فرمایشات ولی امر مسلمین جهان در آخرین دیدار با دولت دهم در تیرماه ۹۲ را به منظور تنویر افکار خواص مدعی، متذکر می گردد:

” نکته‌ی دیگر هم که در مورد این دولت در طول این هشت سال مورد نظرم بود و بارها هم به آن اشاره کردم، این است که این دولت بحمدالله توانست شعارهای انقلاب را سر دست بگیرد و به آنها افتخار کند و آنها را در جامعه مطرح کند.”

 1. آبتین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  سلام
  من خودم به حد کفایت یک احمدی نژادی تیر هستم،ولی اگر اینطور که آقای حدادیان فرمودند جایگاه مداحان بوده باشد حضور دکتر صحیح نبوده…
  ضمنا طرفداران دکتر باید مثل خود دکتر باشند،اشداء علی الکفار و رحما بینهم…حاج سعید خودیه اخوی

 2. بابک :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  دکترمردعمل.است.نه.مثل.بعضی‌ها.فقط.شعار

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: