تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۰ - ۲۱:۲۸ کد مطلب 60601

عروسک ندا رو کی برداشته؟!

خبرنگار ما بعد از مدتها تحقیق و پیگیری متوجه شد ندا خانم بعد از زدن این حرفا و آوردن اسم خون سریعا حالش بهم خورده و از اون موقع تا الان هر شب توی بغل مامانش میخوابه و شبها کابوس خون میبینه و از خواب بیدار میشه و داد میزنه: غلط کردم یه قمپز از خودم در کردم! من طاقت دیدن خون رو ندارم چه برسه به اینکه بخام خون بریزم!

به گزارش میدان 72 چندروز قبل عروسک نازنین ندا خانم گم شده بود و اونم بعد از ساعتها جیغ و داد بنفش و قهر کردن و گریه و زاری اعلام کرد که برای پیدا کردن عروسکم نیاز به ریختن خون می باشد! و هر کی عروسک منو برداشته بدونه ندا یا حرف نمیزنه یا اگه حرف بزنه تا آخرش میمونه.

خبرنگار ما بعداز مدتها تحقیق و پیگیری متوجه شد ندا خانم بعد از زدن این حرفا و آوردن اسم خون سریعا حالش بهم خورده و از اون موقع تا الان هر شب توی بغل مامانش میخوابه و شبها کابوس خون میبینه و از خواب بیدار میشه و داد میزنه: غلط کردم یه قمپز از خودم در کردم! من طاقت دیدن خون رو ندارم چه برسه به اینکه بخام خون بریزم!

در پی تهدید ندا خانم به ریختن خون؛ قیمت خون و دیه و خون بها و … بشدت پایین آمد و حتی مقدار زیادی از خونهای بسته بندی شده در سازمان انتقال خون از شدت خنده تبدیل به رب گوجه فرنگی شدند.

ندا خانم برای اینکه کم نیاره و اعلام کنه که برای رسیدن به اهدافش و تنبیه متجاوزان به عروسکهایش اهل خون ریختنه، لب و لوچه و دستاشو با آب انار و آب گوجه قرمز کرده و توی پروفایلش گذاشته و نوشته: من و خونریزی برای پیشبرد اهداف اصلاحات، یهویی همین الان. بعضی از کاربران اینترنتی زیر عکس فوق نوشتند: تئوریسین انقلاب رب گوجه ای، ما همه آب اناریم هوای ندا رو داریم، ندا جون عروسکهایم تقدیم به تو از طرف دوستانت در مهد کودک و …

البته مادر ندا در گفتگو با ما اعلام کرد: متاسفانه چند شب پیش اشتباهی یه فیلم زامبی برای ندا پخش کردیم و دختر عزیزم از اون موقع فکر کرده زامبی شده و با خونریزی میشه همه مشکلاتشو حل کنه! و با هرکی دعواش میشه یا هر مشکلی براش پیش میاد سریعا اعلام میکنه: حل مشکل عروسکهایم نیاز به خون دارد- حل مشکل من با ساناز و ناناز و آتوسا نیاز به خون دارد و … وی از کاربران اینترنتی خواست حرفای دخترشو باور نکنن و برای شفای عاجلش هر چه سریعتر دعا کنن آخه چند شب پیش از خواب بیدار شد و گفت میخام یه حزب به اسم خودم ندا راه بندازم و تفکرات زامبیستی خودمو پیگیری کنم!

البته یه منبع موثق دیگه هم اعلام کرد ندا خانم بعد از دیدن یه کلیپ از رفتارهای معتدلانه! و قانون مدارانه! داعش در برخورد با شهروندان تندرو و بی سواط سوریه تصمیم گرفت راه حل خونی خودشو به جامعه اعلام کنه!

– هنوز مشخص نیست خون مورد نیاز ندا خانم برای پیشبرد اهدافش از چه گروه خونی می باشد:A – B-O و… همچنین مشخص نیست خونی که قراره ریخته بشه از کجا تامین میشه و آیا ندا خانم تیتیش مامانی ما جرات داره یه قطره از خون خودشو بیرون بریزه یا بازهم میخاد از مردم بدبخت مایه بذاره که بریزید تو خیابون!

– ندا خانم شاید فردا اعلام کنه هرکی میخاد عضو حزب ندا بشه در کنار تکمیل فرم عضویت، فرم اهدای خون رو هم تکمیل کنه و حتی یه نمونه از خون خودشو به حزب بده تا در مواقع نیاز رو زمین بریزیم و اهدافمون رو پیگیری کنیم. البته عجالتا چند شیشه رب گوجه فرنگی، آب انار و… گرفتیم تو دفتر حزب گذاشتیم!

– بعد از ادعاهای خونی ندا، هالیوود طی مصوبه ای ساخت هرگونه فیلم تخیلی با موضوع زامبی را به علت تاثیر منفی بر دختر بچه های ایرانی بخصوص ندا را ممنوع ساخت!

– شهرداری تهران از ندا خانم خواست لطفا توی خیابون و کوچه ها رب گوجه و آب انار نریزه و حتما جای این خونریزیهای بچه گانش رو بشوره تمیز کنه لطفا!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: