تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳ - ۰۴:۱۱ کد مطلب 60764

احمدی نژادی ها روی دکه مطبوعات آمدند/ اولین نشریه مکتوب و گفتمانی حامیان احمدی نژاد منتشر شد + تصویر

به نظر می رسد انتشار این ویژه نامه گام جدیدی در فعالیت های رسانه ای حامیان احمدی نژاد باشد. تا پیش از این، جریان احمدی نژاد هیچ روزنامه یا نشریه ی مکتوب و گفتمانی بر روی دکه نداشته و این ویژه نامه با عنوان بزرگداشت حماسه سوم تیر، اولین فعالیت مکتوب و گفتمانی حامیان احمدی نژاد بشمار می رود.

به گزارش اختصاصی میدان 72، نهمین شماره نشریه مستضعفین ویژه دهمین سالگرد حماسه ملی سوم تیر، به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی دکتر معین ضابطی و سردبیری آقایان محمد دشتی و محمد امین خلیل زاده منتشر شد.

شماره نهم نشریه مستضعفین در 100 صفحه بصورت رنگی با قیمت پنج هزار تومان همزمان با سالروز حماسه سوم تیر در دکه های مطبوعاتی سراسر کشور توزیع می شود.

گفتنی است در این شماره به موضوعاتی همچون حماسه سوم تیر، عملکرد دولت های انقلابی نهم و دهم و دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان پرداخته شده است.

در این ویژه نامه نیز گفت و گوهایی با دکتر سعید زیباکلام، علی اکبر جوانفکر و حجت اسلام شریف زاده پیرامون مباحت روز، مسائل هسته ای و صیانت از دستاوردهای هسته ای و گفتمان بهار و جایگاه امام عصر (عج) در اندیشه ی انقلاب اسلامی صورت گرفته است.

photo_2015-06-19_22-47-08

 

در پیش گفتار به قلم شورای سردبیری این ویژه نامه، در خصوص دهمین سالگرد حماسه ملی سوم تیر آمده است:

سوم تیر ماه 1384 این مردم بودند که مهر پایانی بر تحریف و ارائه کاریکاتوری از نظام جمهوری اسلامی زدند و امکان یافتند که مردی از جنس خود که وابسته به محدوده های ممنوعه قدرت نبود را به عنوان منتخب در انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری برگزینند.

بررسی و تحلیل این حماسه بزرگ که در جریان انتخابات ریاست جمهوری دهم با افزایش پشتیبانی مردمی، توان بیشتری یافت؛ در اوضاع فعلی که نیاز به نقشه راهی برای عبور از وضعیت نامطلوب این روزها دیده می شود امری ضروری می باشد.

سوم تیر این رویداد عظیم بی شک بدون وجود و حضور شخص دکتر احمدی نژاد روی نمی داد و ایشان به عنوان علمدار جریان بهاری عدالتخواه نقش پررنگ و اصلی را ایفا کردند؛ موضوعی که عده ای نمی خواهند به دلیل بغض ها و غرور خود آن را قبول کنند، پایگاه اجتماعی این فرصت طلبان در خرداد 1392 مشخص گردید و امروز بسیاری از انان پشیمان از خود رایی و توهم پیشین می باشند.

– این روزها در آستانه دهمین سالگرد حرکت بزرگ مردم در سوم تیرماه 1384هستیم و چه نیکوست که به پاسداشت و بزرگداشت آن و به تحلیل و تقریر آنچه که بر ما رفته است بپردازیم، این روزها که هوا بس ناجوانمردانه سرد است و ضرورت بازگشت به مسیر بهار بیش از بیش احساس می شود.

– آنچه که در پیش رو دارید حاصل فعالیت جمعی از وفاداران به گفتمان انقلاب اسلامی می باشد که به منظور بررسی، تحلیل و ارائه راهبرهای مورد نیاز جریان عدالتخواهی تهیه و تدوین گردیده است.

بدیهی است هرآنچه در این ویژه نامه آمده است دیدگاه مدیر مسئول و شورای سردبیری این مجموعه نمی باشد.

-این ویژه نامه هیچگونه حمایتی توسط ارگان های اداری یا دفتر و نزدیکان دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور محبوب و مکتبی دولت های پیشین نشده و کاری است که بصورت خودجوش با هزینه شخصی انجام شده است، از این رو انتساب این ویژه نامه به این مرد بزرگ و یا هر آن کسی که در شناسنامه ویژه نامه نیامده است ظلم و کذب می باشد.

به نظر می رسد انتشار این ویژه نامه گام جدیدی در فعالیت های رسانه ای حامیان احمدی نژاد باشد. تا پیش از این، جریان احمدی نژاد هیچ روزنامه یا نشریه ی مکتوب و گفتمانی بر روی دکه نداشته و این ویژه نامه با عنوان بزرگداشت حماسه سوم تیر، اولین فعالیت مکتوب و گفتمانی حامیان احمدی نژاد بشمار می رود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: