تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۲ کد مطلب 60804

نیمار شیلی را ترک کرد

پس از آن که برزیلی‌ها درخواست تجدیدنظر حکم محرومیت نیمار را پس گرفتند، این بازیکن محل برگزاری رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا را ترک کرد.

80a79e9ff3296f3c6144e36673b493a8_240_150_cropCenterبه گزارش سرویس ورزشی میدان 72 و به نقل از  ایسنا، نیمار که در رویارویی تیم ملی فوتبال برزیل و کلمبیا به خاطر رفتارش چهار جلسه از همراهی سلسائو محروم شد، منتظر پاسخ درخواست تجدیدنظر فدراسیون فوتبال برزیل بود تا ببیند می‌تواند در ادامه این تورنمنت تیم ملی کشورش را همراهی کند یا نه. در این میان اما سران فدراسیون فوتبال برزیل تصمیم گرفتند محرومیت چهار جلسه‌ای کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورشان را بپذیرند تا این بازیکن پس از طی یک جلسه محرومیت مقابل ونزوئلا نتواند در سه دیدار بعدی سلسائو نیز شرکت داشته باشد.

او در رویارویی برزیل و کلمبیا به خاطر این که با سر به بازیکن حریف ضربه زد، با کارت قرمز مستقیم داور روبه‌رو شد. او در تونل ورزشگاه نیز با داور به مشاجره پرداخت تا انریکه اوسس‌ نیز در گزارش بازی به توهین‌ها و رفتار نیمار اشاره کند تا این بازیکن با چهار جلسه محرومیت روبه‌رو شود.

پس از آن بود که هم‌تیمی‌های نیمار به حمایت از او پرداختند و فدراسیون فوتبال برزیل هم تاکید کرد به دنبال کاهش محرومیت نیمار است، زیرا چهار جلسه محرومیت اجازه نمی‌دهد این بازیکن در ادامه رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا حضور داشته باشد.

در بیانیه‌ای که در همین زمینه منتشر شده، آمده است: «پس از نشستی که بین نیمار و کادر فنی تیم ملی فوتبال برزیل انجام گرفت، قرار بر این شد که میزان محرومیتی که برای نیمار در نظر گرفته شده است، مورد پذیرش قرار بگیرد. در نتیجه ادامه حضور نیمار در کوپا آمه‌ریکا به خاطر محرومیت این بازیکن ممکن نیست. هم نیمار و هم تیم ملی فوتبال برزیل امیدوارند بتوانند با شرایط کنونی کنار آمده و تیم ملی نیز عملکرد خوبی در این تورنمنت داشته باشد. نیمار هم در پی این تصمیم‌ شیلی را که محل برگزاری رقابت‌های کوپا آمه ریکا است، ترک می‌کند.»

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: