تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۱ کد مطلب 60814

خلعتبری: وظیفه‌ام بود در تمرین شرکت کنم

محمدرضا خلعتبری مهاجم سپاهان تمریناتش با این تیم برای فصل آینده را آغاز کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی میدان 72،خلعتبری تمریناتش را از همان روز اول با سپاهان آغاز کرد و غیبت نداشت. او در مورد آخرین شرایطش به ورزش سه گفت: تمرینات مان از یکشنبه آغاز کردیم اما بیشتر بازیکنان جوانان در تمرین حضور داشتند و هنوز با تیم کامل تمرین نمی کنیم.من و گردان، عقیلی، رسول نویدکیا و یکی ، دو بازیکن دیگر در تمرین بودیم. حسین آقا هم به خاطر عمل پایش نتوانسته در تمرین حاضر شود. فکر می کنم برای سال آینده تیم قوی داشته باشیم و با یارگیری که باشگاه انجام می دهد بتوانیم در لیگ و آسیا موفق عمل کنیم.من بازیکن سپاهان هستم و با این تیم قرارداد دارم به همین دلیل وظیفه ام بود در تمرینات شرکت کنم.

او در مورد تسویه حساب هم گفت: هنوز به طور کامل طلب فصل قبل را نگرفته ایم و منتظر هستیم تا هر چه زودتر تسویه حساب کنند. باشگاه سپاهان همیشه در این مورد خوب کار کرده و دیرو زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.

خلعتبری در رابطه با شرایط سپاهان هم ادامه داد:هنوز یک ماه از فصل نقل و انتقالات مانده اما خداراشکر وضعیت کادر فنی باشگاه مشخص شده و از باشگاه های دیگر جلوتر هستیم و مطمئنا می توانیم فصل آینده نتایج بهتری بگیریم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: