تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۹ کد مطلب 60819

وب سایت تخصصی فیلم کوتاه آغاز به کار کرد

مباحث و اخبار تخصصی فیلم کوتاه «فیدان وب سایت تخصصی فیلم کوتاه» با تمرکز بر حوزه نقد این فیلم ها آغاز به کار کرد.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایرنا، این وب سایت تخصصی با مدیر مسئولی و سردبیری هادی علی پناه روزنامه نگار و منتقد فیلم، فعالیت خود را در حوزه ادبیات سینمایی تخصصی فیلم کوتاه با تمرکز بر سینمای کوتاه کشور و معرفی آثار شاخص بین المللی آغاز کرد.

مطالبی چون، چند اندیشه موهوم برای توافق روی مرگ (پیرامون جایگاه فیلم کوتاه) نوشته مسعود امینی تیرانی و نقد فیلم های کوتاه آپارتمان مورچه ها به کارگردانی توفیق امانی نوشته مجید فخریان، کشتارگاه به کارگردانی بهزاد آزادی نوشته کاوان محمدپور و فیلم کوتاه بُرش به کارگردانی علی سعدی و پویان رنجبر نوشته هادی علی پناه ازجمله مطالبی که در این وب سایت منتشر شده است.

فیدان، وب سایت تخصصی فیلم کوتاه به آدرس www.fidanfilm.ir از تاریخ 1 تیرماه 1394 فعالیت خود را آغاز کرد.

«فیدان» در زبان ترکی به معنی «نهال» است.

** کمیته کاری مشترک سازمان سینمایی و صدا و سیما

در این جلسه که با حضور حجت الله ایوبی، علیرضا رضاداد، رمضانعلی حیدری خلیلی و حبیب ایل بیگی از سازمان سینمایی و محمد احسانی، حسین کرمی و غلامعلی رمضانی از صدا و سیما برگزار شد؛ مواردی چون پخش تیزر فیلم های سینمایی از سیما، تولید مشترک خرید حقوق نمایش تلویزیونی آثار سینمایی، مستند و کوتاه و همکاری های فی مابین گفت وگو شد.

بر اساس گزارش سازمان سینمایی، همچنین مقرر شد تا در جلسات آینده مجموعه درخواست ها و نظرات سینماگران و موانع موجود در راه رسیدن به گسترش همکاری ها به صورت جزیی جمع آوری و در کارگروه مشترک مطرح شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: