تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱ - ۱۵:۵۶ کد مطلب 60825

معرفی بیش از 100 اثر طراحان در هفته مد

با برگزاری نمایش زنده لباس در هفته مد بیش از 100 اثر اسلامی و ایرانی به مخاطبان عرضه شد.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایرنا، در دو نمایش زنده طراحان و تولیدکنندگان مختلفی به ارائه آثار خود پرداخته و توانستند تعداد دیگری از آثار روز را به مخاطبان عرضه کنند.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس، در هفته مد مخاطبان با تازه ترین آثار طراحان آشنا شده و فرصت کاربردی شدن هر چه بیشتر این آثار در جامعه فراهم شد.

نمایش های زنده از تاثیرگذار ترین شیوه های معرفی و کاربردی شدن محصولاتی است که در چهارچوب های فرهنگی و قوانین مصوب قرار گرفته اند.

** تحصیل بدون آزمون در مقطع کارشناسی رشته­ های نساجی و مهندسی پوشاک

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مدو لباس به دنبال همکاری ­های مشترک کارگروه ساماندهی مدو لباس با مراکز علمی و دانشگاهی، و اعلام آمادگی برخی مراکز برای توسعه همکاری­ ها ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری سهمیه محدودی برای متقاضیان معرفی شده برای ادامه تحصیل بدون آزمون در مقطع کارشناسی رشته­ های مهندسی نساجی ، شیمی نساجی، علوم الیاف، تکنولوژی نساجی و مهندسی پوشاک در نظر گرفته است.

بر این اساس متقاضیان می ­توانند با مراجعه به بخش علمی و دانشگاهی دبیرخانه کارگروه ساماندهی مدولباس و تکمیل فرم­ های مربوطه جهت دریافت معرفی ­نامه و ثبت ­نام به دانشگاه یادشده مراجعه کنند. مهلت مراجعه پایان مرداد ماه سال جاری است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: