تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۱ کد مطلب 60831

حضور مؤسسه خیریه برکت در نمایشگاه شب‌های نورانی

مؤسسه خیریه برکت با حضور در نمایشگاه قرآنی شب‌های نورانی مصلای تهران محصولات مدد‌جویان خود را عرضه می‌کند.

به گزارش میدان 72 به نقل از فارس ، به نقل از ستاد خبری نمایشگاه قرآنی «شب‌های نورانی مصلی»، این نمایشگاه که از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز به کار کرده است از بخش‌های مختلفی تشکیل شده که بخش «حجاب و عفاف» یکی از این قسمت‌ها به شمار می‌رود و در این بخش چادر و پوشش‌های اسلامی به بازدیدکنندگان عرضه می‌شود.

«مؤسسه خیریه برکت» یکی از شرکت‌‌کنندگان در این بخش است که با هدف معرفی مؤسسه محصولات تولیدی مددجویان خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌کند. این محصولات تولیدی عبارت است از چادر، مقنعه، جانماز و سجاده که توسط افراد مورد حمایت این مؤسسه در نمایشگاه «شب‌های نورانی مصلی» به فروش می‌رسد که هم برای آن افراد درآمدزایی می‌شود و هم مؤسسه خیریه برکت شناسانده می‌شود.

این مؤسسه دارای ۴ بخش اصلی از جمله بخش آموزشی، بخش فرهنگی، بخش درمانی و بخش خدماتی است که در هر بخش با توجه به عنوان آن فعالیت‌هایی متناسب برای مددجویان در نظر گرفته شده است. همچنین یکی دیگر از اقداماتی که این مؤسسه در نمایشگاه «شب‌های نورانی مصلی» انجام می‌دهد ثبت‌نام از کودکان و نوجوانان و اهدای قلک‌های سفالی خیریه به آنها است. هدف از این کار مشارکت کودکان در امور خیر است.

افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند قلک‌ها را با خود برده و برای مراسم «قلک‌ شکان» که ۴ شهریور‌ماه سال ۹۴ در مؤسسه خیریه برکت برگزار می‌شود با قلک‌های خود در این جشن خیریه شرکت کنند.

بر اساس این گزارش نمایشگاه قرآنی «شب‌های نورانی مصلی» از ابتدای ماه مبارک رمضان تا بیست‌و‌سوم همین ماه از ساعت ۱۸ الی یک بامداد در بخش‌هایی چون کتاب، کودک، محصولات فرهنگی، صنایع قرآنی و حجاب و عفاف در مصلای تهران پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: