تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۲ - ۰۵:۴۹ کد مطلب 60889

مانیفست اصلاح طلبان تا یک ماه آینده آماده می شود

فعال اصلاح طلب گفت: مانیفست انتخاباتی اصلاح طلبان تا یک ماه آینده آماده خواهد شد.

به گزارش میدان 72، محمدرضا تابش فعال اصلاح طلب در جمع خبرنگاران و در حاشیه مراسم ختم همسر حجت الاسلام مرعشی در پاسخ به سوالی در مورد برنامه های اصلاح طلبان برای انتخابات پیش رو گفت: در حال حاضر اصلاح طلبان در حال تنظیم لیست نیستند بلکه در مراکز استان ها احزاب و گروه ها کارهای مقدماتی را انجام می دهند و فعلا تا رسیدن به لیست نهایی وقت زیادی باقی مانده است.

وی در پاسخ به اینکه چه زمانی لیست اصلاح طلبان برای انتخابات پیش روی قطعی می شود گفت: باید منتظر بمانیم تا مرحله ثبت نام ها و تایید صلاحیت ها انجام شود سپس آن زمان لیست مشخص خواهد شد.

این نماینده مجلس در پاسخ به سوالی در مورد مانیفست اصلاح طلبان گفت: مانیفست انتخاباتی اصلاح طلبان تا یک ماه دیگر آماده می شود. این مانیفست در چارچوب ارزش های جمهوری اسلامی تدوین شده است و رویکرد اصلاح طلبان نسبت به انتخابات و شرایط کاندیداها را مشخص خواهد کرد.

وی در پاسخ به خبرگزاری دانشجو مبنی بر اینکه اصلاح طلبان به تشکیل شورای مشورتی اعتراضاتی داشتند و گفتند که این شورا قصد دارد جای احزاب و گروه ها را بگیرد خاطر نشان کرد: شورای مشورتی هیچ گاه چنین قصدی نداشته است و کار سیاست گذاری را انجام می دهد و مسئولیت را در حوزه های انتخابیه بر عهده احزاب و گروه ها نهاده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: