تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴ - ۱۳:۱۱ کد مطلب 61232

بررسی پیامدهای اسراف

رادیو معارف ضمن بررسی پیامدهای اسراف و تبذیر از منظر قرآن و روایات، در برنامه همای رحمت به بیان آموزه های علوی نهج البلاغه می پردازد.

به گزارش میدان 72 به نقل از ایرنا، برنامه دوستانه از تولیدات گروه فرهنگ و جامعه این رادیو که به آثار و برکات امر به معروف و نهی از منکر می پردازد، در هر برنامه به تبیین مصادیق معروف و منکر از منظر قرآن و حدیث می پردازد.

گپ و گفت دوستانه رادیو معارف با مخاطبان در نوبت پخش چهارم تیرماه با حضور حجت الاسلام حسن دهشیری کارشناس علوم قرآنی، پیامدهای اسراف و تبذیر در ابعاد فردی و اجتماعی را بررسی می کند.

این برنامه هر هفته در روزهای پنجشنبه از ساعت 13 و 35 دقیقه روی آنتن رادیو معارف می رود و علاقه مندان می توانند فایل صوتی برنامه های پخش شده را در صفحه اختصاصی برنامه دوستانه در سایت رادیو معارف دریافت کنند.

* انس با معارف علوی در همای رحمت

برنامه همای رحمت با هدف آشنایی و انس با معارف علوی همراه با بخش های متنوع از جمله مسابقه زنده تلفنی پخش می شود.

حجت الاسلام سیدعباس حسینی باقرآبادی کارشناس حدیث و نهج البلاغه و عضوهیات علمی دانشگاه قرآن و حدیث، فردا (جمعه) مصادف با نهمین روز ماه مبارک رمضان به بیان آموزه های علوی نهج البلاغه و سیره حضرت امیرمومنان علی (ع) می پردازد.

این برنامه کاری از گروه قرآن و اهل بیت (ع) از ساعت 10 و 15 دقیقه پخش می شود و علاقه مندان برای شرکت در بخش مسابقه این برنامه می توانند به صفحه اختصاصی برنامه همای رحمت در سایت رادیو معارف مراجعه کنند و یا با ارسال پیامک حاوی مشخصات فردی به شماره 30000553 ثبت نام کنند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: