تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴ - ۱۹:۲۳ کد مطلب 61327

طالب‌لو: در استقلال می‌مانم

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: جلسه امروز من و مظلومی 5 دقیقه هم طول نکشید و تفکرات ما نسبت به 4 سال گذشته تغییر کرده است و در این تیم ماندنی هستم.

وحید طالب‌لو پس از جلسه با پرویز مظلومی هنگام خروج از باشگاه استقلال به خبرنگاران گفت: من با استقلال قرارداد دارم و قبل از مشخص شدن سرمربی تیم هم گفتم که قصد دارم بمانم با توجه به اینکه حرف و حدیث‌هایی در این مدت پیش آمده و البته این حرف و حدیث‌ها تکذیب شده بود امروز به جلسه رفتم که این نشست ۵ دقیقه هم طول نکشید.

به گزارش میدان72 وی افزود: تفکرات من و مظلومی نسبت به ۴ سال گذشته فرق کرده است و امروز متوجه شدم که همه هدف‌ها یکی است و همه می‌خواهند استقلال موفق شود.

خبرنگاری پرسید آقای امیری چند روز پیش گفته بود شما و رحمتی را آشتی می‌دهد و حالا با این اتفاقات شما چه تصمیمی می‌گیرید که طالب‌لو گفت: اولاً‌ که من می‌گویم نمی‌توانم به آقای مظلومی بگویم چه کسی را بیاور چون من هم باید در حیطه وظایف خودم عمل کنم من بازیکن استقلال هستم و هر چه صلاح باشد انجام می‌دهم.

وی در خصوص اینکه آیا روز شنبه در محل تمرین استقلال شرکت می‌کند، یا خیر گفت: صبح شنبه جلسه‌ای داریم و حتماً بعدازظهر به محل تمرین خواهم رفت.

به گزارش فارس، طالب‌لو در خصوص مطالبات خود نیز تأکید کرد ما مطالباتی داریم ولی به استقلال و هوادارانش هم مدیون هستیم هر چه باشگاه تصمیم بگیرد تابع خواهیم بود.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا با ماندن شما در استقلال، فروزان رفتنی است گفت: من نمی‌توانم حرفی در این مورد بزنم چون اصلاً در تفکرات سرمربی نیستم ولی وظیفه‌ام این است که در مورد خودم صحبت کنم و چیز بیشتری نگویم.

طالب‌لو در پایان در خصوص پیشنهاد پرسپولیس و اظهارنظرهای برانکو نیز گفت: آقای برانکو به من لطف دارد و من افتخار شاگردی او را در تیم ملی داشته‌ام باز هم ممنون هستم و باید بگویم که به هر دو طرفدار استقلال و پرسپولیس احترام می‌گذارم چون استقلالی‌ها دوست داشتنی و طرفداران پرسپولیس قابل احترام هستند جا دارد از لطف آقای برانکو به خاطر صحبت‌هایشان در مورد من تشکر کنم.

منبع:فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: