تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴ - ۱۹:۴۶ کد مطلب 61356

(تصویر) تشکر اینستاگرامی عراقچی از رهبری

سید عباس عراقچی عضو تیم مذاکره کننده هسته ای بعد از سخنان رهبر انقلاب در دفاع از تیم هسته ای از ایشان تشکر کرد. عراقچی در صفحه اینستاگرامش این عکس را منتشر کرده است:

حضرت آیت الله خامنه ای عصر دیروز در دیدار مسئولان نظام گفتند : ” بنده هیئت مذاکره‌کننده را – همین دوستانى که این مدّت این زحمات را بر دوش گرفته‌اند – هم امین میدانم، هم غیور میدانم، هم شجاع میدانم، هم متدیّن میدانم؛ این را همه بدانند.

اکثر حضّارى که اینجا تشریف دارید، از محتواى مذاکرات خبر ندارید؛ اگر شما هم از محتواى مذاکرات و جزئیّات مذاکرات و آنچه در مجالس میگذرد مطّلع بودید، به بخشى از آنچه بنده گفتم، حتماً اذعان میکردید.

من البتّه علاوه‌ى بر اینها، بعضى از این دوستان را از نزدیک مى‌شناسم، بعضى را از دور با سوابقشان مى‌شناسم؛ اینها مردمانى هستند متدیّن و امین؛ اینها امینند؛ قصدشان این است که کار کشور را پیش ببرند، گره را باز کنند و دارند تلاش میکنند براى این کار.

انصافاً غیرت ملّى هم دارند، شجاعت هم دارند، در مقابل یک تعداد کثیرى از کسانى قرار میگیرند – که حالا نمیخواهم تعبیرِ متناسب واقعى را بکنم، چون گاهى تعبیرهایى هست که واقعاً شایسته‌ى آن تعبیرند امّا خب، مناسب نیست که ما به زبان بیاوریم – و انصافاً در مقابل آنها با شجاعت کامل، با دقّت کامل مواضع خودشان را بیان میکنند، دنبال میکنند و تعقیب می کنند.»

470375_102

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: