تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۶ - ۱۷:۵۸ کد مطلب 61535

حضورم در استقلال قطعی است

مهاجم استقلال می‌گوید فصل آینده هم در این تیم حضور دارد.

به گزارشمیدان72 آرش برهانی که امروز در جلسه بازیکن با کادر فنی استقلال در محل این باشگاه شرکت کرده بود گفت: بیشتر در مورد مسائل مالی و تعهداتی که قرار است نسبت به قرارداد بازیکنان انجام شود صحبت کردیم. امروز نیز قرار است تمرینات آغاز شود و هماهنگی‌هایی نیز در این خصوص شد.

وی افزود: بیشتر در مورد مسائل مالی صحبت کردیم چرا که سال گذشته در این مورد کمتر فرصت داده بود تا با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره صحبت کنیم اما امروز رو در رو با افشارزاده و امیری در مورد مسائل مالی به صحبت پرداختیم.

مهاجم استقلال ا‌دا‌مه‌ داد: پارسال مشکلات زیادی داشتیم. امسال صحبت کردند که مجددا این مشکلات پیش نیاید و با کمک امیری، نظری جویباری و افشارزاده ان‌شا‌ء‌الله که مجددا شاهد مشکلات مالی نخواهیم بود. با مظلومی درباره مشکلات مالی صحبت نکرده‌ایم و فقط قرار شد که امروز تمرینات را آغاز کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که مقدار طلبش از استقلال چقدر است؟ خاطر‌ نشان کرد: طلب زیادی دارم، اما مقدار دقیق آن را نمی‌توانم بگویم.

برهانی در پاسخ به این سوال که امید ابراهیمی، هاشم بیک زاده و خسرو حیدری هم به مانند او از باشگاه طلبکار هستند، اما در جلسه باشگاه شرکت نکرده‌اند؟ گفت: امید و هاشم قرارداد ندارند و مشکلات مالی هم مزید بر علت شد تا در جلسه شرکت نکنند.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: افشارزاده درباره حل مشکلات مالی بازیکنان را دارد. همه استقلالی هستند و استقلال را دوست دارند و در تلاشند که دیگر شاهد مشکلات فصل گذشته نباشیم. صحبت‌های خوبی را در این جلسه انجام داده‌ایم و فکر می‌کنم نسبت به گذشته مدیریت بهتری را شاهد هستیم.

برهانی درباره حضور در استقلال گفت: حضورم در این تیم قطعی است و امروز هم در تمرینات شرکت می‌کنم.

منبع:جام نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: