تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷ - ۱۴:۵۴ کد مطلب 61630

تکنیک‌های نوین درمان‌های لثه با حضور مشهورترین دانشمندان جهان در تهران

دبیر اجرایی پانزدهمین کنگره انجمن علمی پریودنتولوژی ایران از ارائه تکنیک‌های نوین درمان بیماری‌های لثه با حضور مشهورترین دانشمندان جهان در مهر ماه امسال در تهران خبر داد.

به گزارش میدان72، عباس سید شاکری دبیر اجرایی پانزدهمین کنگره انجمن علمی پریودنتولوژی ایران عنوان کرد: در پانزدهمین کنگره انجمن علمی پریودنتولوژی ایران مباحث متعددی از جمله شناخت بیماری و درمان‌های غیرجراحی و جراحی پریودنتال (بافت‌های نگهدارنده دندان)، آثار بیماری‌های پریودنتال بر سلامت عمومی، طرح درمان‌های کارآمد در بازسازی ضایعات استخوانی اطراف دندان‌های طبیعی و ایمپلنت از سوی برخی از مشهورترین دانشمندان و محققان این علوم نقد و بررسی می‌شود.
شاکری از پروفسور ” آلبرکسون”، رئیس مرکز تحقیقات دانشگاه “گوتنبرگ” سوئد به عنوان عضوی از تیم اولیه پروفسور ” برنمارک ” که بنیانگذار ایمپلنت دندانی به شکل نوین است به عنوان میهمان ویژه این کنگره نام برد.
شاکری اظهار کرد: پروفسور ” ونگ ” سرپرست تخصصی دانشگاه میشیگان نیز که از جمله شناخته ترین چهره‌ها در تحقیقات پریودنتولوژی و ایمپلنت به شمار می‌رود در روز اول این کنگره به سخنرانی خواهد پرداخت.
وی ادامه داد: پروفسور ” دوهان ” از کشور آمریکا در مورد کاربردهای فاکتورهای رشد در درمان‌های بازسازی بافتی و دکتر “رومانس ” نیز درباره بازسازی نسج نرم پیرامون دندان و ایمپلنت سخنرانی خواهند کرد که هر دو این افراد از دیگر چهره‌های بنام این رشته به شمار می‌روند.
به گفته شاکری، همچنین چند سخنران بین المللی دیگر از کشورهای ایتالیا، بلژیک و ترکیه که همگی از استادان حاذق هستند در این کنگره حضور دارند که در مورد شیوه های جدید درمان بازسازی استخوان و پروتکل‌های درمانی به بحث خواهند نشست.
دبیر اجرایی پانزدهمین کنگره انجمن علمی پریودنتولوژی ایران تصریح کرد: متخصصان پریودنتیکس و متخصصان سایر رشته‌های درگیر با پریودنتولوژی و ایمپلنت‌های دندانی و نیز دندانپزشکان عمومی، مخاطبان برنامه‌های علمی پانزدهمین کنگره انجمن علمی پریودنتولوژی ایران را تشکیل می‌دهند. علاوه بر آن به دلیل اهمیت فراوان کنترل بهداشت دهان و دندان، سمپوزیوم بهداشت کاران دهان و دندان در روزهای دوم و سوم کنگره برگزار خواهد شد. همچنین دومین ” تورنومنت ” سراسری دانشجویان دندانپزشکی کشور همزمان با این کنگره برگزار می‌شود.
گفتنی است، پانزدهمین کنگره انجمن علمی پریودنتولوژی ایران با هدف معرفی تکنیک‌های نوین درمان بیماری‌های لثه و بافت‌های نگهدارنده دندان و با حضور چهره‌های مطرح بین المللی این حوزه 14 تا 17 مهر ماه امسال در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود. همزمان با این کنگره، نمایشگاه مواد و تجهیزات دندانپزشکی با حضور شرکت‌های تولید کننده و واردکننده در زمینه ایمپلنت‌های دندانی، مواد بازسازی کننده و تجهیزات دندانپزشکی برگزار می‌شود. علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی www.iap.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 88245591 تماس حاصل کنند.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: