تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۴ کد مطلب 61830

خبر عطریانفر از پشیمانی روحانی

آقای رئیس‌جمهور پس از اینکه کابینه را انتخاب کرده به افراد باصلاحیت و قوی‌تری نیز رسیده است. ایشان بعدا پشیمان شده‌اند که چرا از ابتدا آن فرد باصلاحیت‌تر را معرفی نکرده است.

به گزارش میدان72، محمد عطریانفر، فعال اصلاح‌طلب و از اعضای حزب کارگزاران سازندگی در بخشی از یک گفت‌وگو که اخیراً با روزنامه آرمان امروز انجام داده، در پاسخ به این سؤال که «چرا آقای روحانی نتوانست بهترین افراد را برای کابینه خود انتخاب کند؟» اظهار کرده است:
این مساله ممکن است ناشی از عدم شناخت شخص رئیس‌جمهور باشد یا ممکن است آقای رئیس‌جمهور اشراف کافی داشته‌اند اما شخص مورد نظر آمادگی حضور در کابینه را نداشته و اعلام آمادگی نکرده است. البته بنده مطلع هستم که آقای رئیس‌جمهور پس از اینکه کابینه را انتخاب کرده به افراد باصلاحیت و قوی‌تری نیز رسیده است. ایشان بعدا پشیمان شده‌اند که چرا از ابتدا آن فرد باصلاحیت‌تر را معرفی نکرده است. برخی از مدیران که در بخش خصوصی مشغول به کار بودند نیز در پاسخ به دعوت آقای روحانی عنوان کرده بودند که ما در گذشته به شدت از بخش دولتی و مضرات کار در آن آسیب دیده‌ایم و دیگر علاقه‌مند نیستیم در بخش دولتی فعالیت کنیم.

*اظهار نظرهای چهره‌های اصلاح‌طلب درباره نیّات و قیام و قعود رئیس جمهور روحانی به حالتی مشمئز کننده رسیده است.
بیان من‌درآوردی نظرات مردم درباره روحانی، ابراز نظرهای متناقض درباره عملکرد دولت، مسلوب‌الاختیار جلوه‌دادن رئیس‌جمهور، باید و نباید کردن برای شاکله کابینه و … تنها بخشی از صحبت‌های هر روزه چهره‌های جریان خاص درباره شیخ حسن روحانی است.
البته در این میان، سکوت و سکون بی‌دلیل دولت در قبال این تفوه کردن‌ها و خرده فرمایشات نیز محل تأمل است!
باید دانست که اگر صحبت‌های دیگر اصلاح‌طلبان مثل «شکست روحانی، شکست ما نیست»، «روحانی یک کاتالیزور است»، «دولت یازدهم یک رحم اجاره‌ای است» و غیره را نیز در کنار این صحبت‌های مدعی آگاهی از تمام نیّات و اعمال دولت قرار دهیم معانی ناخوبی به ذهن متبادر می‌شود که بارزترین آنها بازیچگی و پلّه شدن دولت یازدهم برای جریان خاص است.
روی دیگر این سخن آنست که کسانیکه امروز مدعی خبر داشتن از مکنونات دولت هستند؛ در صبح فردا می‌توانند مدعی چیزهای دیگری هم باشند که به هیچ وجه مرضی رضای رئیس‌جمهور و اطرافیانش نیست.
و درست در همان روز خواهد بود که معنی عبارت «شکست روحانی، شکست ما نیست» مشخص‌تر خواهد شد…

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: