تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹ - ۰۴:۴۱ کد مطلب 62047

تکذیب خبر فوت خواننده لس آنجلسی

برخی کاربران فضای مجازی در داخل و خارج از کشور هر از چندگاهی آگهی فوت بازیگران و خوانندگان را روی دیوار شبکه های اجتماعی نصب می کنند، موج این شایعات بیشتر در داخل کشور جریان دارد و تا جایی پیش می رود که افرادی که قربانی شایعات شده اند باید در پیام مکتوب یا تصویری اعلام کنند که هنوز زنده هستند.

به گزارش میدان 72،برخی کاربران فضای مجازی در داخل و خارج از کشور هر از چندگاهی آگهی فوت بازیگران و خوانندگان را روی دیوار شبکه های اجتماعی نصب می کنند، موج این شایعات بیشتر در داخل کشور جریان دارد و تا جایی پیش می رود که افرادی که قربانی شایعات شده اند باید در پیام مکتوب یا تصویری اعلام کنند که هنوز زنده هستند.

در آخرین واکنش ها نسبت به این گونه مراسم ختم مجازی، محمد علی کشاور بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بود که این هنرمند کشورمان خبر زنده بودنش را با فیلمی که در اینستاگرام منتشر کرد و خبر فوت خود را تکذیب کرد. اما انگار این شایعات دیگر در داخل کشور خریداری ندارد و برخی کاربران سراغ خوانندگان لس آنجلسی رفته اند تا شاید تب جدیدی در شبکه های اجتماعی گل کند.

یکی دیگر از قربانیان این گونه شایعات، شایعه فوت پروانه امیر افشاری است که باعث سوژه خبری برخی از سایت ها شد، دامنه این شایعه به حدی بود که این امر باعث شد خواننده لس آنجلسی در صفحه فیسبوک خود خبر مرگش را تکذیب کند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: