تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۰ - ۰۶:۵۷ کد مطلب 62059

مصاحبه با یک معترض به سوء استفاده از تشییع شهدا

والله چه بگم؛ همینطور که داشتم بین مردم میگشتم و گریه میکردم و خودمو بهشون معرفی میکردم؛ یه دفعه این احمدی نژاد اومد توی جمعیت و مردم ریختن سرش. اولش دلم خنک شد که میخان بزننش ولی وقتی استقبال رو ازش دیدم دیگه اینبار واقعا گریه کردم و از عصبانیت ناله میزدم.

میدان72/ در پی عصبانیت عده ای از حضور عده ای در مراسم تشییع شهدا و بی محلی مردم به اون عده اول، همون عده اول دست بکار شدن و به چند تا خبرنگار و سایت خبری التماس کردن که تو رو خدا با ما مصاحبه کنید تا مردم ما رو بشناسن و یه حرفایی بزنیم که معروف بشیم. ایشون اعلام کرد که اصلا مردم بخاطر من اومدن تو مراسم منتها چون منو درست نمیشناختن، اشتباهی رفتن سمت احمدی نژاد.

حاج آقا نظر شما در مورد حواشی این مراسم چیه؟

وااسلاما وا اسلاما وا مصیبتا وا حواشیا وا حواشیا وای وای وا وا و… دقیقا مشخص بود مراسم برنامه ریزی شده و هماهنگ شده است چون من هرچه تو سر خودم میزدم و گریه میکردم و حتی چند بار خودمو به غشی زدم؛ اما وقتی زیر چشمی نگاه میکردم نه یه نفر اومد سمت من و نه حتی یه عکسی از من نگرفتن. شب رفتم همه گزارش تصویریها رو نگاه کردم اما حتی یه عکس از دور هم از من نگرفته بودن. پس ما برای چه توی این مراسما میاییم؟ چرا مردم اصلا به من نگاه نکردن؟ چرا بهم محل نذاشتن؟ دیگه باید چکار میکردم توی این مراسم تا عکسم بیفته؟ به همین علت معتقدم باید این مراسم دوباره برگزار بشه و ضمنا از مردمی که میخان بیان توی مراسم گزینش بگیریم که علت حضورشون توی مراسم چیه؟!

مگه حاشیه خاصی هم اتفاق افتاد؟

والله چه بگم؛ همینطور که داشتم بین مردم میگشتم و گریه میکردم و خودمو بهشون معرفی میکردم؛ یه دفعه این احمدی نژاد اومد توی جمعیت و مردم ریختن سرش. اولش دلم خنک شد که میخان بزننش ولی وقتی استقبال رو ازش دیدم دیگه اینبار واقعا گریه کردم و از عصبانیت ناله میزدم. من مطمئنم این جمعیت برای استقبال از من اومده بودن منتها احمدی نژاد گولشون زد!!!. از این بیشتر عصبانیتم بخاطر شدت استقبال مردم از این……و……، من زیر دست و پا له شدم. میتونم قسم بخورم توی این جمعیت زیادی که اومده بودن، تنها کسی برای هدف خاصی نیومده بود و به عشق شهدا بود فقط من بودم و مردم الکی اومده بودن!. یه عده هم اومده بودن دست تکون بدن توی این مراسم. خدا لعنت کنه …..و…..و…..(18+) ر.. همه دوستان رو به رعایت تقوا و اخلاق اسلامی رعایت میکنم!!!

بنظر شما چکار کنیم تا این حواشی پیش نیاد؟

باید مردم رو گزینش کرد و قبل از حضورشون توی مراسم ازشون مصاحبه بگیریم و ضمنا یه ضمانت نامه بدن که اگه احمدی نژاد اومد توی مراسم ازش استقبال نکنن والا مجبور میشن بنزین 2000تومنی بزنن و یارانشون هم قطع میشه. ضمنا از احمدی نژاد قول بگیریم یا توی این مراسمات نیاد یا اگه میاد منو همراه خودش بیاره تا مردم از من هم استقبال کنن!!. ضمنا قول بده اگه رفت بالا برای مردم دست تکون نده،میتونه لبخند بزنه یا یه برگه دستش بگیره که بخاطر سوزَش…و….، از هرگونه دست تکان دادن برای احساسات مردم بشدت معذورم.

انتقاد شما از این مراسم چیه؟

من از کلیه مردم حاضر در صحنه، از خبرنگارها، از صداوسیما، از همه دوربین به دستها، از عوامل تشییع، از مردم ایران و تهران و محلات اطراف بهارستان و…. گله مندم. من کلا از همه کس و همه چیز انتقاد دارم. چرا کسی به من محل نذاشت؟ بخدا چشم درد گرفتم بسکه الکی گریه کردم!!. فقط خدا خدا میکنم با این مصاحبه جدید بیشتر شناخته بشم. اصلا نباید روزی که قراره تشییع بشه احمدی نژاد حتی توی استان تهران باشه! و بره بیرون تا مراسم تموم بشه.

اگه ایشون نیاد استقبال همه چی حله؟

اتفاقا اگه نیاد با یه تیر دو نشون زدیم. هم مردم حواسشون میاد سمت امثال من و هم اینکه یه بهونه جدید داریم علیه احمدی نژاد مصاحبه کنیم که چرا به شهدا محل نذاشت؟ چرا توی مراسم شرکت نکرد؟ وا انحرافا وا اسلاما وا منحرفا وای وای وای و… و میگفتیم که احمدی نژاد تحت تاثیر حلقه اطرافش در مراسم شرکت نکرد!.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: