تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹ - ۲۱:۰۴ کد مطلب 62174

ماه عسل؛ به نام ماه مبارک، به کام مدلینگ‌ها + عکس

بین این الگوسازی از یک زن “مدلینگ” با تصاویر نیمه عریانی که در دسترس عموم قرار داده است، با آن زنی که “اوشین” را الگوی خود معرفی کرده بود و با حکم شدیداللحن امام خمینی(ره) روبرو شد، چه میزان تفاوت وجود دارد؟!

به گزارش میدان 72 به نقل از خیبرانلاین،برنامه پرحاشیه و تنش زای “ماه عسل” که مانند برخی دیگر از برنامه های صداوسیما، براساس قانونی نانوشته (مجری محوری)، چند سالی است که دقایق منتهی به لحظات معنوی افطار را تحت اشغال خود در آورده، در این روزها، بازهم جنجالی شده است و هر روز، خبر و اتفاقی از آن در رسانه ها انعکاس می  شود، مجری برنامه جنجالی “ماه عسل” که ظاهرا مانند مجری برنامه جنجالی “نود” و مجری برخی برنامه های جنجالی دیگر، از پشت گرمی مناسبی در رسانه ملی بهره منده شده اند، هر کاری که بخواهند و از دستشان برآید مرتکب می شوند و مشخص نیست که سرانجام کار آنها به کجا ختم خواهد شد.

در سری جدید “ماه عسل” امسال که به بهانه ماه مبارک رمضان، انواع بدآموزی ها و مسایل غیراخلاقی و جنجالی را ترویج می دهد، از خودکشی ناموفق یک نوجوان برای اثبات عشقش به فرد مورد علاقه که در روز نخست آغاز شد، گرفته تا به تصویر کشیدن یک فرد که تنها 47 روز از ترک اعتیادش می گذرد و البته در سال های قبل از این 47 روز، خانواده و… خود را از دست داده و نیز در این اواخر، اختصاص آنتن زنده رسانه رسمی جمهوری اسلامی به یک “پُزر عروس” یا “مدلینگ عروس” که تصاویر نیمه عریانش در صفحات شخصی خود او به سرعت در حال دست به دست شدن است و همچنین، برجسته کردن آرزوهای یک دختر دانشجو جهت موتورسواری و…، همه و همه در دقایق منتهی به برآورده شدن حاجات به خورد مخاطب عمومی جامعه داده می شود.

اینکه نباید در مسایل شخصی افراد جستجو کرد، یک اصل مهم اخلاقی است اما در این میان، تبلیغات رسانه ای همان فرد به صورت کاملا داوطلبانه و تعمدی نباید دچار غفلت قرار گیرد. چرا مهمان ویژه برنامه ای که به بهانه ماه رمضان بهترین ساعت و شبکه تلویزیون را به اشغال خود درآورده، باید “مدلینگ عروس” با تصاویر آنچنانی باشد که خود او مجبور شود به سرعت، تصاویرش را از صفحات شخصی اش جمع آوری کند؟! آیا دست اندرکاران این برنامه تلویزیونی از یک جستجوی ساده در فضای اینترنت درباره این خانم هم عاجز بوده اند؟!

پوزش از انتشار این تصویر. برای نشان دادن گوشه ای از فاجعه روزهای اخیر، چاره ای جز انتشار توام با ویرایش نبود و البته از بازنشر سایر عکس های منتشره توسط وی در صفحات شخصی اش خودداری به عمل آمده است

این چه افتضاحی است که در رسانه ای که قرار بود دانشگاه عمومی ملت مسلمان و انقلابی ایران باشد، به عنوان الگو به مخاطب عرضه می شود؟

آیا همه آرزوها و ارزش های یک دختر دانشجو، موتورسواری و دیوار مرگ و… است؟!

مسئولان رسانه ملی در اکثر دوره های گذشته و کنونی، تا کجا می خواهند سیاست تسامح و تساهل خود را ادامه دهند؟! آیا این، رسانه در تراز مدینه فاضله و مقدمه سازی برای دوران ظهور است؟!

چرا مجری محوری و اختصاص ساعت ها آنتن زنده بیت المال به “شومن هایی” تحت عنوان مجری، اینگونه لجام گسیخته ادامه دارد و صدای هشدار مومنین جامعه شنیده نمی شود؟!

بین این الگوسازی از یک زن “مدلینگ” با تصاویر نیمه عریانی که در دسترس عموم قرار داده است، با آن زنی که “اوشین” را الگوی خود معرفی کرده بود و با حکم شدیداللحن امام خمینی(ره) روبرو شد، چه میزان تفاوت وجود دارد؟!

گرچه این روند قدیمی رسوخ کرده در بخش های مختلف صداوسیما آنقدر ریشه دوانده است که کمتر امیدی به بهبود آن وجود دارد اما به هرحال و با توجه به شناختی که از شخص سرافراز (رییس صداوسیما) در اختیار است، چاره ای جز دل بستن به روزنه هایی جهت انقلاب و تحول فرهنگی در تنها رسانه انقلاب اسلامی جهان در انتظار نیست.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: