تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۰ - ۱۳:۲۰ کد مطلب 62360

رشوه صهیونیست ها به برخی نمایندگان در سازمان ملل برای تثبیت موجودیت خود

رهبران صهیونیست با اختصاص یک ملیون دلار به نمایندگان برخی کشورها با نرخ آن زمان در سال (۱۹۴۷) به پرداخت رشوه اقدام کردند و توانستند وضعیت را بنفع خود تغییر دهند .

به گزارش سرویس بین الملل میدان۷۲، مورخ معروف صهیونیست ها “بینی موریس” کتابی نوشته است که موجی از عکس العمل های متفاوت را برانگیخته است.
او در این کتاب سعی کرده است که تاریخ جنگ ۱۹۴۸ را از منظری خاص و با شیوه ی متفاوت مورد مطالعه قرار داده و روزنه های تاریک این بخش را بازگو کند.
“موریس” در خلال طرح مطالعاتی پژوهشی و گسترده موضوع مذکور، مدارک و مستندات رسمی مهمی را در کتاب جدیدش از نحوی تاسیس و ساختار رژیم صهیونیستی منتشر کرده است . بنی موریس

سال “۱۹۴۸ – اولین جنگ اسرائیل با اعراب اتفاق افتاد ” این اسناد منتشره در کتاب مشخص میکنند که نمایندگان برخی کشورها با دریافت رشوه از سران صهیونییست، به دادن رای مثبت به طرح تقسیم تاریخی فلسطین در پایان نوامبر ۱۹۴۷ اقدام کرده اند. وی در خصوص علت پرداخت رشوه توضیح می دهد : ترس از شکست در دستیابی به دو سوم آراء که با مطالعه اولیه حصول به چنین میزان “رائ ” محال بود علت این اقدام(پرداخت رشوه) ثبت شده است . و چیزی غیر از این روند، در صحن سازمان ملل؛ یعنی مساوی با نابودی پروژه ی تاسیس و ایجاد دولت اسرائیل. رهبران صهیونیست با اختصاص یک ملیون دلار به نمایندگان برخی کشورها با نرخ آن زمان در سال (۱۹۴۷) به پرداخت رشوه اقدام کردند و توانستند وضعیت را بنفع خود تغییر دهند .

“ما معتقدیم “وسیله” هدف را توجیه می کند”!

ضمن اینکه علیرغم این اوصاف و با توجه به قدرت فزاینده جهان اسلام و مسلمانان احتمال بقای اسرائیل بسیار ضعیف شده و دستیابی به صلح پایدار نیز فقط بعد از پایان استخراج نفت امکان دارد و این یعنی بعد از ۱۰۰ سال دیگر که آنهم همه حتی مردم عادی از پذیرش و برسمیت شناختن دولت یهود در بین جامعه ی مسلمانان ابا خواهند داشت …

و در “سال ۴۸” درک اتوماتیکی اسرائیل از اعراب پائین بود. اینها فکر می کردند که همه ی اعراب “دهاتی های” ساده ای بیش نیستند، ولی این برداشت احمقانه بود. در مقابل این طرز محاسبه و تحلیل، دیدیم که در سال ۲۰۰۶ عرب ها به جنبش حماس رای دادند.

اسرائیلی ها گفتند : حماس با توزیع هدایا و شیر مجانی “رای ها” را بدست آورده است، اما این حرف نیز اشتباه بود، چون آنها (فلسطینی ها) می دانستند که به چه کسی باید “رای” بدهند .

همانقدر که قضیه ی دین اسلام برای اعراب در سال ۴۸ بسیار مهم بود، اکنون نیز نابودی صهیونیسم برای آنها بسیار مهم است .

تهیه و ترجمه: عبدالمجید اورا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: