تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۰ - ۱۷:۴۸ کد مطلب 62412

واکنش بازیکن فولاد به خبر مذاکره با پرسپولیس

«مهرداد جماعتی در تست پزشکی پرسپولیس!» این تیتر، روز گذشته مهرداد جماعتی را تا یک قدمی پرسپولیس هم پیش برد.

1108452_217به گزارش سرویس ورزشی میدان 72، گفته می‌شد او بعد از مذاکرات مثبتی که با مسوولان پرسپولیس داشته، در تست پزشکی این باشگاه شرکت کرده تا در صورتی‌که مشکل جسمانی نداشته باشد، بتواند قراردادش را با باشگاه پرسپولیس امضا کند. همین احتمال پیوستن مدافع چپ فولاد به پرسپولیس می‌توانست یکی از خبرهای خوش برای پرسپولیسی‌ها باشد اما انگار واقعیت طور دیگری بود یا داشت به گونه دیگری منعکس می‌شد.

با اینکه یکی از سایت‌ها از تأیید مصطفی قنبرپور درباره مذاکره با مهرداد جماعتی خبر داده بود اما قنبرپور در هنگام خروج از باشگاه درباره تست پزشکی مهرداد جماعتی تأکید کرد: «من هم تنها این موضوع را شنیده‌ام و اطلاع دقیقی از آن ندارم.»

همزمان با این اظهارنظر هم خبرهای دیگری منتشر شد که در مجموع مصدومیت جماعتی از ناحیه کمر را دلیل اصلی منصرف شدن پرسپولیسی‌ها از جذب این بازیکن می‌دانست. حتی در این خبر آمده بود که او باید دو ماه را در دوران نقاهت به سر ببرد. به همین دلیل دراگان اسکوچیچ در اظهارنظر صریحی درباره این بازیکن اعلام کرده با توجه به مصدومیت این بازیکن حاضر نیست مبلغ قراردادش را افزایش دهد و پرسپولیسی‌ها هم البته در این رابطه اعلام کرده‌اند با این شرایط حاضر به بستن قرارداد با این بازیکن نیستند و پرونده حضور او در این تیم بسته شد!

این خبرها در شرایطی روز گذشته روی خروجی رسانه‌ها قرار می‌گرفت که مهرداد جماعتی همه آنها را تکذیب می‌کرد! وقتی با او تماس گرفتیم و درباره مذاکره با پرسپولیس و تست پزشکی‌اش برای این تیم پرسیدیم او با احساس سردرگمی می‌گفت: «واقعا نمی‌دانم برخی سایت‌ها چرا این خبرها را منتشر می‌کنند؟ چرا می‌گویند من با پرسپولیس مذاکره کرده‌ام؟ باور کنید من نه در تهران بوده‌ام و نه صحبتی با باشگاه پرسپولیس داشتم.»

آیا ممکن است بر اساس آنچه در خبرها آمده بعد از تست پزشکی جماعتی و اطلاع مسوولان پرسپولیس از دوری احتمالاً دو ماهه او از فوتبال، از جذب این بازیکن منصرف شده‌اند و حالا او کلاً مذاکره‌اش با پرسپولیسی‌ها را منکر شده است؟ اصلاً تست پزشکی داده؟ وضعیت مصدومیتش چگونه است و بالاخره اینکه درست است که جماعتی حداقل تا دو ماه نمی‌تواند برای تیم خود بازی کند؟

مدافع فولاد پاسخ همه این‌ سوال‌ها را به ملاقات‌هایی که در روزهای آینده با پزشکان متخصص خواهد داشت، موکول کرد: «هنوز مشخص نیست چه زمانی می‌توانم فوتبال بازی کنم. قرار است در روزهای آینده با چند پزشک حاذق و متخصص مشورت کنم تا وضعیتم مشخص شود.»

با این شرایط آیا او در فولاد می‌ماند؟ جماعتی همه چیز درباره ماندن یا رفتن از فولاد را به جلسه‌ای که امروز (چهارشنبه) با اژدری‌زاده، سرپرست باشگاه فولاد خوزستان دارد، موکول کرد: «جلساتی با مسوولان فولاد داشتم اما قرار شد چهارشنبه (فردا) در جلسه با آقای اژدری زاده تکلیفم مشخص شود.»

با این وضعیت جماعتی بیشتر از اینکه به پرسپولیس نزدیک باشد، به فولاد نزدیک است و بنا به هر دلیلی او به احتمال قوی در فولاد خواهد ماند. البته این موضوع هم به جلسه نهایی او با باشگاه فولاد بستگی دارد و بس! باید دید حتی در صورت ادامه دوران نقاهت این بازیکن، فولادی‌ها حاضر می‌شوند منتظر بمانند و در عوض یکی از بهترین مدافعان لیگ را برای خود نگه دارند؟ ‌

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: