تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۰ - ۲۲:۴۷ کد مطلب 62452

واکنش حماس به تهدید داعش

سخنگوی جنبش حماس در واکنش به انتشار یک ویدئو از داعش که در آن حماس را تهدید به کنار زدن در نوار غزه می‌کند، گفت هدف این موضوع تخریب چهره حماس در افکار عمومی است اما این جنبش توجهی نخواهد کرد.

به گزارش میدان 72 به نقل از فارس، «مشیر المصری» سخنگوی جنبش حماس در واکنش به انتشار یک فایل ویدئویی توسط گروه تروریستی داعش که در آن جنبش حماس را تهدید به سرنگونی کرد، ضمن رد این ادعا گفت: جنبش حماس، یک جنبش مقاومتی فلسطینی و خط مقدم جبهه مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی است، و تا ابد به راه خود یعنی مبارزه با رژیم اشغالگر ادامه می دهد.

بنا به گزارش «قدسنا»، مشیر المصری افزود حماس در مبارزات خود با رژیم صهیونیستی توانست نوار غزه را از چنگال رژیم صهیونیستی آزاد کند و صدها زندانی فلسطینی را از بند اسارت رژیم صهیونیستی برهاند .

وی گفت: «حماس جنبشی است که به مساله فلسطین ایمان دارد و برای آزادی این سرزمین از نهر تا بحر تلاش می کند.»

المصری  تصریح کرد هدف از انتشار این ویدئو تخریب چهره جنبش حماس در افکار عمومی است، اما این جنبش بدون توجه به این اقدامات و تا زمانی که بتواند به هدف نهایی خود یعنی آزادی سرزمین فلسطین برسد به راه خود ادامه می دهد.

سخنگوی حماس در ادامه اظهارت خود خاطرنشان کرد: «رژیم صهیونیستی بیشترین سود را از این اقدامات که برای تخریب چهره حماس انجام می شود، می برد، چرا که این رژیم همیشه برای از بین بردن این جنبش تلاش می کند.»

مشیر المصری در ادامه خطاب به کسانی که برای تخریب چهره حماس تلاش می کنند گفت: کسانی که ادعا می کنند طرفدار اسلام هستند بدانند اقداماتی از این نوع به سود رژیم صهیونیستی تمام می شود، و در واقع آنها به صورت رایگان به این رژیم خدمت می کنند.

المصری افزود: رژیم صهیونیستی دشمن اصلی تمام مسلمانان است و هر کس ادعای دفاع از اسلام را دارد و بخواهد با دشمنان آن بجنگد نباید فرزندان امت خود را مورد هدف قرار دهد و رژیم اشغالگر قدس را به حال خود رها کند.

وی در پایان اظهارت خود تاکید کرد: هر کس برای تخریب چهره حماس تلاش می کند و خواهان مبارزه با این جنبش است، ارزشها را فراموش کرده و به راه کج منحرف شده است.

گروه تروریستی داعش سه‌شنبه (دیروز) در فایلی ویدئویی ضمن متهم کردن جنبش حماس فلسطین به ناکارآمد بودن در اجرای شریعت اسلامی تهدید کرد نوار غزه را به یکی از مناطق نفوذ خود در منطقه تبدیل می‌کند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: