تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱ - ۲۲:۲۱ کد مطلب 62548

برانکو دلیل نخواستن سیدجلال‌حسینی را اعلام کرد

سرمربی پرسپولیس گفت: تا جایی که من می‌دانم و به من به عنوان سرمربی تیم مربوط می‌شود، ما در لیست خود 4 مدافع داریم و لیست‌مان پر است.

به گزارش میدان 72،رانکو ایوانکوویچ که برای حضور در نشست با مسئولان باشگاه پرسپولیس به این باشگاه آمده بود، در لحظه ورود به ساختمان باشگاه با خبرنگاران و هوادارانی روبه‌رو شد که از او پرسش‌های زیادی داشتند.

وی در خصوص نگرانی هواداران نسبت به عملکرد تیم پرسوپلیس در فصل نقل و انتقالات گفت: من شرایط هواداران را درک می‌کنم، همانطور که مسئولان باشگاه هم آنها را درک کرده و حرف‌هایشان را می‌فهمند. ما هر کاری که می‌کنیم برای پرسپولیس و هواداران است و در عین حال انتظار داریم که هواداران هم شرایط ما را درک کنند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه به دشواری‌های فصل نقل و انتقالات اشاره کرد و افزود: باید توجه داشته باشید که شرایط در فصل نقل و انتقالات دشوار است و در این فصل بازیکنان زیاد با امیالی متفاوت و مختلف هستند. در حالی باید اقدام به جذب بازیکن کنیم که باشگاه بودجه آنچنانی در اختیار ندارد. شنیده‌ام در روزهای آینده اوضاع بهتر خواهد شد و امیدوارم شرایطی به مراتب بهتر از این داشته باشیم.

برانکو با بیان این جمله که همین الان عازم جلسه هستم از توضیح بیشتر در مورد عملکرد تیم در فصل نقل و انتقالات و شرایط سرخپوشان خودداری کرد و گفت: نمی‌دانم اوضاع چطور است، باید در نشست با مسئولان باشگاه شرایط را بررسی کنیم.

وی در خصوص اینکه چرا اردوهای پرسپولیس لغو شده است، گفت: اینکه اردوی ما لغو شده، طبیعی است. از آنجایی که بازیکنان ما دیرتر از موعد مقرر دور هم جمع شدند. طبیعی است که اردوی ما با تاخیر آغاز شود. جای نگرانی نیست و در زمان مقرر اردوی خود را برپا خواهیم کرد.

در ادامه نوبت به طرح این پرسش رسید که «چرا باشگاه پرسپولیس سیدجلال حسینی را جذب نمی‌کند»، برانکو در پاسخ به این پرسش گفت: تا جایی که من می‌دانم و به من به عنوان سرمربی تیم مربوط می‌شود، ما در لیست خود 4 مدافع داریم و لیست‌مان پر است.

در ادامه هواداران و خبرنگاران پرسش‌هایی چون «هافبک بازیساز شما کدام بازیکن است؟»، «برای پست دروازه‌بانی چه بازیکنی را جذب می‌کنید؟»، «سیدجلال حسینی را بیاورید چرا که او بهترین مدافع ایران است» و… پرسیدند که برانکو تمام این پرسش‌ها و اظهارنظرها را با بیان این جمله که باید به جلسه بروم چرا که منتظرم هستند بی‌پاسخ گذاشت و جمع افراد حاضر مقابل باشگاه را ترک کرد.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: