تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱ - ۰۶:۱۷ کد مطلب 62552

احتمال کلید خوردن فتنه بعدی!

وزارت ارشاد و سایر دستگاه های ناظر باید از چنین رسانه هایی توضیح بخواهند و با آنها برخورد جدی کنند.

به گزارش میدان 72،احمد آریایی نژاد عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی سرویس فرهنگ و جامعه خبرگزاری بسیج گفت: در سال 88 انتخابات بهانه ای شد برای عده ای که به دنبال فتنه انگیزی در ایران بودند.

آریایی نژاد افزود: زمانی که ارگان های مطبوعاتی فضای بدبینی را در جامعه رواج می دهند اینکه ما به این اقدامات آنها خوش بین باشیم و عکس العملی انجام ندهیم نوعی ساده لوحی است.

وی گفت: از دستگاه های ناظر و اطلاعاتی و امنیتی می خواهیم با جدیت این مسائل را رصد کنند تا احتمال کلید زدن پروژه دیگری مانند فتنه 88 را از بین ببرند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تأکید کرد: باید این رسانه ها و منتشرکنندگان این مطالب را به دقت تحت نظر داشت و از حالا از ورود سمّ مهلک شک و تردید در جامعه پیشگیری کرد.

آریایی نژاد خاطرنشان کرد: وزارت ارشاد و سایر دستگاه های ناظر باید از چنین رسانه هایی توضیح بخواهند و با آنها برخورد جدی کنند.

وی در خاتمه گفت: حفظ نظام به عنوان اوجب واجبات در چهارچوب قانون اساسی و فرمایشات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بر همه به ویژه رسانه ها الزامی می باشد.

گفتنی است در حالی که چند ماه بیشتر به انتخابات مجلس باقی نمانده، ارگان های مطبوعاتی که در جریان فتنه 88 نقش پررنگی را بازی کردند در حال ایجاد شک و تردید در ذهن مخاطبان در خصوص سلامت انتخابات گذشته و تاثیر بر انتخابات آینده هستند

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: