تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴ - ۱۰:۴۹ کد مطلب 63035

سناریوی کد خدا محوری دولت یازدهم

مذکرات هسته ای چند سال اخیر بسیاری از گرایشها و سمت گیری های سیاسی را روشن کرد و نشان داد که هنوز بعد از 36 سال از پیروزی چند باره نظام اسلامی بر استکبار جهانی عده ای داعیه دار کدخدایی آمریکا بر جهان و بر خودشان می باشند .

میدان72/مجید قربان نیا: مذکرات هسته ای چند سال اخیر بسیاری از گرایشها و سمت گیری های سیاسی را روشن کرد و نشان داد که هنوز بعد از 36 سال از پیروزی چند باره نظام اسلامی بر استکبار جهانی عده ای داعیه دار کدخدایی آمریکا بر جهان و بر خودشان می باشند .
نمونه بارز این امر مذاکرات هسته ای چند سال اخیر می باشد که بیانگر دو دوره کاملا مجزا و مستقل می باشد . دوره اول مذاکرات زمانی بود که 5+1 بدون حضور تعیین کننده آمریکا و در سطح نماینده این کشور برگزار می شد . یعنی دوره ای بود که آمریکا جرات و جسارت مذاکره و تعیین کنندگی شرط و شروط هسته ای را برای تیم مذاکره کننده ایرانی نداشت که این روند در اولین سال روی کار آمدن دولت یازدهم به شیوه ای دیگر نمایان شد. تساهل و تسامح سیاسی در زمینه اعتقادات ضد استکباری مردم شهید پرور ایران سبب شد تا چراغ سبز به آمریکا نشان داده شود و مقدمات استعمار نوینی در جهت وابستگی و عقب ماندگی ایران اسلامی فراهم شود . این گستاخی ها و بی ادبی های سیاسی تا به آنجا پیش رفته است که اوباما اولتیماتوم بدهد هر گونه توافق خارج از اصول اولیه آمریکایی را امضا نخواهد کرد و پر واضح و روشن استه که همه این گستاخی ها و هتاکی ها به مدد تشابه نظام سرمایه داری و لیبرال آمریکا با اشرافیت سالاری دولت یازدهم است که زمینه ساز آن مسئولین به اصطلاح خدمتگذار در دولت تدبیر و امید می باشند . آنچه که در این بین مسلم و به دور از شک و شبهه و تناقض است پافشاری نظام اسلامی به رهبری مقام معظم رهبری بر عدم سازش با استعمار و امپریالیسم جهانی است که قطب غالب و دارای اقبال عمومی است و در مقابل ظاهری فریبنده اما کوشا و پر تلاش در تصمیم سازی و فرصت سوزی که کلیه دستاوردهای هسته ای ما را به باد فنا خواهد . در هر صورت چه آمریکا باشد چه نباشد و چه کشورهای 5+1 پذیرای توافقنامه هسته ای ایران باشند یا نباشند دستور آخر را مقام معظم رهبری در جهت اعتلا و عظمت ایران اسلامی صادر خواهند نمود .

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: