تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴ - ۰۵:۳۸ کد مطلب 63059

امیر نامی در همایش حقوق بشر آمریکایی: صهیونیست‌‌ها با دمیدن بر آتش اختلافات مذهبی قصد نابودی جهان اسلام را دارند

جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: صهیونیست‌ها با ایجاد درگیری‌های سنی – سنی، شیعه – سنی و شیعه – شیعه قصد نابودی جهان اسلام را دارند.

به گزارش میدان 72 به نقل از خبرگزاری تسنیم امیر سرتیپ محمد حسن نامی جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در همایش حقوق بشر آمریکایی که صبح امروز در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد، با اشاره به تلاش‌های صهیونیست‌ها در فضای مجازی اظهار داشت: امروزه بیش از 75 درصد فضای مجازی در اختیار صهیونیست‌هاست و اینترنت بستر مهمی برای انتقال دیدگاه‌های مختلف محسوب می‌شود.

وی افزود: صهیونیست‌ها در این فضا تلاش می‌کنند که انسانیت را به سمت آن چیزی که می‌خواهند بکشانند.

سرتیپ نامی تصریح کرد: امروز همین گروه از طریق فضای مجازی تلاش می‌کنند تا راهبرد تفرقه را در بین مذاهب و جهان اسلام گسترش دهند.

وی در ادامه به راهبرد صهیونیست‌ها علیه اسلام اشاره کرد و گفت: آنها برای اسلام سه راهبرد تعریف کردند؛ اولین راهبرد آنها درگیری شیعه و سنی است، دومین راهبرد بین سنی و سنی است و سومین راهبرد نیز درگیری بین شیعه و شیعه است و آنها قصد دارند با این کار جهان اسلام را از بین ببرند.

سرتیپ نامی در ادامه به گذشته آمریکا اشاره کرد و گفت: اگر نگاهی به گذشته آمریکایی‌ها کنیم می‌بینیم که آنها هر سال یک جنگ، یک کودتا و یک درگیری را در جهان به پا کرده‌اند.

جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در ادامه داعش را دست‌پرورده صهیونیست‌ها دانست و تاکید کرد: اگر تدبیر مقام معظم رهبری در خصوص کمک فکری به سوریه نمی‌شد معلوم نبود که امروز چه بلایی بر سر منطقه می‌آمد.

وی افزود: این همه کشتار دستمایه آمریکاست و آنها در تلاشند که مردم جهان را به سمت خود بکشانند.

سرتیپ نامی در ادامه به جنایت‌های آمریکا در ایران اشاره کرد و گفت: آمریکایی‌ها بعد از شلیک موشک از ناو وینسنس قصد توجیه کارشان را داشتند، اما بعد از چندی آنها از فرمانده این ناو قدردانی کردند و اینگونه حرکات نشان دهنده این است که آمریکایی‌ها جنایت را پیشه خود کرده‌اند.

وی در پایان تصریح کرد: آمریکایی‌ها روز به روز به دنبال جنایات بیشتری در جمهوری اسلامی هستند و اگر تدابیر رهبری در این خصوص نبود قطعا جمهوری اسلامی نیز مثل کشورهای دیگر می‌شد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: