تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۲ کد مطلب 63076

بازگشت نکات پرس به پرونده جنجالی نقد درون گفتمانی احمدی نژادی ها!

نکات پرس با انتشار یادداشتی با عنوان “نقدی بر سطحی زدگی و روزمرگی حامیان احمدی نژاد/ نکند جریان تکفیر، ما را به دام تقدیس انداخته باشد؟!” در جایگاه یک خبری خود اثبات کرد تا بر شیوه گذشته خود اصرار دارد.

به گزارش میدان 72 بعد از بیش از یک سال از فیلترینگ سایت نکات پرس، این رسانه که چندی پیش فعالیت های خود را با شیب ملایم از سر گرفته است، گویا هنوز هم برای خود رسالت نقد درون گفتمانی به جریان احمدی نژاد را قائل است.

این سایت که در هفته های منتهی به فیلتر شذن خود در سال 92 شروع به نقد جریان احمدی نژاد با عنوان “نقد درون گفتمانی” و حتی برگزاری نظر سنجی در خصوص اهمیت این مسئله کرده بود، صبحگاه امروز با انتشار یادداشتی از احسان شریف احمدی با عنوان “نقدی بر سطحی زدگی و روزمرگی حامیان احمدی نژاد/ نکند جریان تکفیر، ما را به دام تقدیس انداخته باشد؟!” در جایگاه یک خبری خود اثبات کرد تا بر شیوه گذشته خود اصرار دارد.

البته این شیوه نکات پرس با نقد های شدیدی از سوی برخی از رسانه های حامی دکتر احمدی نژاد همراه شده بوده که با توقیف نکات پرس رو به افول گذاشت؛ حال باید منتظر بود تا واکنش‌ها به این شیوه جنجالی نکات پرس را ارزیابی مجددی کرد.

شاید از همین رو نکات پرس با انتشار این متن که “انتشار هر گونه یادداشت، تحلیل و حتی خبر به معنی تایید ان توسط نکات پرس نیست؛ بلکه نکات پرس می کوشد آینه ی باشد در راستای انعکاس دیگاه های مختلف؛ از همین رو هر گونه یادداشت، کامنت و… را در نقد این یادداشت و دیگر مطالب این سایت با آغوشی باز پذیرا خواهیم بود.” به دنبال کاهش واکنش های احتمالی است.

احسان شریف احمدی نویسنده این یادداشت ، از اعضا شاخص اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان بود که یادداشت اختصاصی خود را در نکات پرس منتشر کرده است.

حال باید منتظر بود و دید که نکات پرس به اصطلاح نقد های درون گفتمانی به احمدی نژادی ها را تا کجا به پیش خواهد برد!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: