تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۷ کد مطلب 63115

قدردانی جمعی از دانشجویان بورسیه از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی

جمعی از دانشجویان بورسیه با صدور پیامی از سخنان شب گذشته رهبر انقلاب درباره ظلم روا شده به برخی از بورسیه‌ها قدردانی کردند.

به گزارش سرویس سیاسی میدان72، متن نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

رهبر فرزانه انقلاب، امام و پیشوای ما حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)

سلام علیکم

با احترام و آرزوی توفیق روز افزون برای آن رهبر فرزانه و طول عمر با عزت، و قبولی طاعات وعبادات شما درماه مبارک رمضان به استحضار می‌رساند که بیانات شیوا و رسای شما را در جمع نخبگان واساتید دانشگاه‌ها شنیدیم. بارقه‌های امید و شوق در دل ما و خانواده‌هایمان زنده شد. با شیرینی سخنان دلنشین دیشب، تلخی ستم‌های دوسال گذشته را از یاد برده‌ایم.

امام و رهبر بزرگوار ما

بیانات شما التیامی بر زخم‌های روحی و روانی دوسال اخیر بود که عده‌ای سیاست باز و سیاست کار بر ما تحمیل کردند. از سویی ما دانشجویان برای دادخواهی از مراجع ذی صلاح، خواسته‌های خود را مطرح کردیم اما کسی به داد ما نرسید.

ولی دیشب زمان دیگری بود، زمان رهایی از غربت و حبس ساختگی عده ای بداخلاق و قانون شکن. زمانی بود که فهمیدیم چشمان تیزبین شما وقایع حساس و مهم کشور را در حوزه آموزش عالی کشور رصد می‌کند و شما مانند همیشه بر اعماق حوادث و رویدادهای مجموعه علمی کشور، اشراف کامل دارید. زمانی بود که فهمیدیم تنها نیستیم و شما همیشه یاور مظلومان و ستمدیدگان در مقابل بداخلاقان سیاسی وقانون شکنان بداندیش در کنار ما هستید. در روزهایی که فکر می‌کردیم آیا کسی هست به داد ما برسد و در محاسبات خود به غلط فکر می‌کردیم که واقعا تنها هستیم و در این اندیشه بودیم که کجا می‌توان مفر و پناهگاهی برای تظلم‌خواهی پیدا کنیم، سخنان شما نسیم آرامشی بود بر چندین ماه نگرانی و بلاتکلیفی. محاسبات ما غلط بود و نمی‌دانستیم که امام و رهبر مهربانمان و پدر عزیز و یاورمان، تظلم‌خواه ما خواهد بود.

امام ، رهبر ومقتدای ما

ما دانشجویان و دانش آموختگان  بورسیه ضمن تقدیر و تشکر از مواضع اصولی و انقلابی شما رهبر گرانقدر انقلاب اسلامی هیچ‌گاه از اصول انقلاب عقب نخواهیم  نشست و ضمن ارج نهادن به آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و مبانی متعالی انقلاب بی‌بدیل اسلامی ایران با سید و مقتدای خویش حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مد ظله العالی) بیعت دوباره می‌کنیم و اعلام می‌نماییم که فرزندان شما در دانشگاه‌ها هیچ‌گاه از اصول و مبانی اولیه‌ای که انقلاب اسلامی بر اساس آن‌ها به وقوع پیوسته است، ذره‌ای عقب نخواهند نشست و بزرگترین آرزوی خود را جان دادن در این راه عظیم می‌دانیم.

امید آن داریم پس از سخنان شما، نهادهای ذی ربط، در احقاق حق دانشجویان مظلوم بورسیه اقدام عاجل نمایند.