تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۲ کد مطلب 63124

دلیل سکوت مهدی رحمتی

بازگشت مهدی رحمتی به استقلال یکی از مهمترین اتفاقات فصل نقل‌وانتقالات بود و از همان روزی که رحمتی به استقلال آمد، شایعه‌ها پشت سر هم قطار شد…

به گزارش میدان72 اول گفتند رحمتی شرط گذاشته فروزان و طالب‌لو نباشند،

بعد عنوان شد به خاطر کاپیتانی رحمتی در استقلال، مظلومی نام صادقی و عنایتی را در لیست مازاد قرار داده و حتی هاشم بیک‌زاده هم به توصیه رحمتی در لیست فروش قرار گرفته است. از آنجایی که مظلومی ابتدا گفت هاشم را نگه می‌دارد و بعد بیک‌زاده را نخواست، این شایعه هم قوت گرفت. شایعه بعدی به نیامدن جواد نکونام برمی‌گردد که می‌گویند نامش در لیست خرید مظلومی بود و بعد از مشورت با رحمتی، سرمربی استقلال قید جذب او را زد… این پایان کار نبود و حتی جذب امین حاج‌محمدی هم به نام رحمتی نوشته شد.

باورکردنی نیست اما اغلب هواداران استقلال هم تصور می‌کنند «استقلال مظلومی» را سیدمهدی رحمتی می‌بندد و اوست که در مجموعه آبی حق انتخاب دارد و فراتر از یک کاپیتان، نه تنها تصمیم‌سازی می‌کند بلکه تصمیم می‌گیرد چه کسی به استقلال بیاید و نیاید. آخرین شایعه‌ها هم حاکی از آن است که سیدمهدی رحمتی زمینه‌ساز حضور سیدجلال در استقلال شده و می‌خواهد برای تقویت خط دفاع مجموعه آبی، این مدافع ملی‌پوش را به استقلال بیاورد اما رحمتی در قبال تمام این شایعات سکوت اختیار کرد. دیروز پرویز مظلومی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرورزشی این شایعات را کذب محض دانست ولی رحمتی هنوز در موضع سکوت قرار دارد!

با این همه به نظر می‌رسد همین شایعات سرانجام رحمتی را به واکنش وامی‌دارد. به خصوص که دیروز برخی سایت‌های خبری ادعا کردند رحمتی برای آنکه آمار کلین‌شیت‌های خود را بالا ببرد، حاج‌محمدی و سیدجلال که رفقای صمیمی‌اش هستند را به استقلال می‌آورد و احتمالاً از آنها می‌خواهد داخل محوطه جریمه بمانند که در این صورت استقلال لیگ برتر پانزدهم نیز مثل پیکان لیگ برتر چهاردهم در نیمه خودی بازی می‌کند و آمار گل‌های زده‌اش به شدت پایین می‌آید… این حرف‌ها بالاخره رحمتی را به حرف وامی‌دارد. البته دروازه‌بان شماره یک استقلال فعلاً مقاومت می‌کند و حرفی نمی‌زند. دیروز شنیدیم رحمتی در یک محفل خصوصی گفته: «چه حرفی بزنم؟ این آدم‌ها پشت سرم حرف می‌زنند که عصبی‌ام کنند اما از لج آنها حرف نمی‌زنم. قبلاً می‌گفتند رحمتی شرط می‌گذارد مربی گلرها بیاورد و فلان‌قدر پیش بگیرد، حالا که تنها برگشتم استقلال و حرف از پول نزدم، شایعات جدید می‌سازند.»

منبع:خبرورزشی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: