تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴ - ۱۷:۴۶ کد مطلب 63173

آزمون دوشنبه با روستوف تمدید می کند

سردار آزمون در مسکو بسر می برد. او منتظر توافق مدیران دو باشگاه روستوف و روبین کازان است تا رسما به روستوف ملحق شود.

01026733به گزارش سرویس ورزشی میدان 72 وبه نقل از ورزش سه  سردار آزمون که یک نیم فصل موفق را در روستوف سپری کرد علاقمند است تا همچنان زیر نظر قربان بردی اف به فوتبال خود ادامه دهد. قربان بردی اف، مربی ترکمنی است که سردار را برای حضور در فوتبال اروپا کشف کرد، او را در 18 سالگی در یورو لیگ بازی داد و زمینه ساز حضورش در روستوف شد. بردی اف که یک نیم فصل سرمربی روستوف بود موفق شد این تیم را در لیگ روسیه حفظ کند. مدیران این باشگاه هم با بردی اف توافق کردند تا او یک فصل دیگر سرمربی این تیم باشد.

اولین بازیکنی که قربان بردی اف برای حضور در روستوف مد نظر قرار داده سردار آزمون است. از قرارداد آزمون با روبین کازان، یک و نیم فصل باقی مانده. مدیران این باشگاه نیز تاکید کرده اند که به سردار نیاز دارند و او باید هر چه زودتر به تمرینات شان اضافه شود. روستوف اما می کوشد تا رضایتنامه آزمون را از روبین کازان دریافت کند. قربان بردی اف که هواخواهان بسیاری در روبین کازان دارد از طریق مسئولان رده بالای تاتارستان قصد دارد تا مشکل آزمون را حل کند و او را به روستوف منتقل کند.

سردار آزمون چند روزی است که در مسکو بسر می برد. او منتظر نتیجه مذاکرات بردی اف و مدیران روستوف با روبین کازان است. گفته می شود تا دوشنبه مبلغی بابت رضایتنامه آزمون به حساب روبین کازان واریز می شود تا سردار بدون مشکل به تمرینات روستوف در صربستان اضافه شود. اگر این اتفاق رخ بدهد، آزمون یک فصل دیگر شاگرد بردی اف خواهد بود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: