تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴ - ۲۳:۴۵ کد مطلب 63204

محسن کوهکن:”احمدی‌نژاد” جایی در میان اصولگرایان ندارد

نایب‌رئیس جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری، گفت: سلایق مختلف اصولگرایی در فرآیند پیش‌بینی‌شده برای انتخابات مجلس، جایی را برای حضور احمدی‌نژاد پیش‌بینی نکرده‌ و نخواهد کرد.

به گزارش میدان72 کوهکن”محسن کوهکن” نایب‌رئیس جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری با اشاره به نوع رویکرد انتخاباتی اصولگرایان نسبت به “محمود احمدی‌نژاد”، اظهار داشت: سلایق مختلف اصولگرایی در فرآیند پیش‌بینی‌شده برای انتخابات مجلس، جایی را برای حضور احمدی‌نژاد پیش‌بینی نکرده‌ و نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه عده‌ای علاقه دارند اقدامات احمدی‌نژاد را به پای اصولگرایی بریزند، تصریح کرد: این درحالی است که احمدی‌نژاد و اطرافیان وی به خصوص مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور در دولت دهم بارها و بارها از اصولگرایی تبری کرده‌اند.

کوهکن پیرامون اظهارات اخیر احمدی‌نژاد که گفته بود “درباره دولت من دروغ‌سازی می‌کنند”، گفت: اختلاس، کلاه‌برداری و سوءاستفاده از سوی هر فرد و دولتی محکوم است و باید اجازه داد که دستگاه قضایی با هرگونه رانت‌خواری در مسیر قانونی برخورد کند.

وی ادامه داد: اینکه گفته می‌شود در طول ۸ سال دولت احمدی‌نژاد کاری جز خیانت و سوءاستفاده انجام نگرفته است، صحیح و اخلاقی نیست. اگر خارج از دایره انصاف و اعتدال از کسانی که امروز در قدرت حضور ندارند انتقاد کنیم، این اقدام منجر به مظلومیت آن‌ها خواهد شد و با این کار به آن‌ها خدمت کرده‌ایم.

کوهکن در پاسخ به این سؤال که آیا احمدی‌نژاد برای انتخابات مجلس برنامه‌ای خواهد داشت، گفت: از برخی اعضای دولت سابق شنیدم که احمدی‌نژاد قصدی برای ورود به انتخابات ندارد. جمعی از وزرای احمدی‌نژاد، به صورت مستقل از وی و در قالب جبهه‌ای به نام “یکتا” در حال فعالیت غیرانتخاباتی هستند.

نایب‌رئیس جبهه پیروان خاطرنشان کرد: اطلاع داریم که حلقه نزدیک به احمدی‌نژاد، با ارتباطات خود در پی فعالیت‌های انتخاباتی هستند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: