تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۷ - ۲۰:۰۱ کد مطلب 63619

پرسپولیس در آستانه عقد قرارداد با مسلمان

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام کرد این باشگاه در آستانه عقد قرارداد با محسن مسلمان است.

به گزارش میدان 72، محمدرضا زادمهر در پایان نشست ظهر امروز (سه‌شنبه) هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه امروز هیئت مدیره چند موضوع، مورد بررسی قرار گرفت. هدف ما این است که تمام اقدامات‌مان در چارچوب قانون باشد.وی افزود: موضوعاتی که مورد بررسی قرار گرفت، بیشتر در خصوص خواسته‌های برانکو بود و بحث اردوی ترکیه و مسائل مربوط به نقل‌وانتقالات. هدف ما این است که با برآورده کردن خواسته‌های کادرفنی بتوانیم دغدغه‌های هواداران را نیز برطرف کنیم. ما باید تصمیماتی که می‌گیریم به سود پرسپولیس باشد و به شکلی نباشد که بعدها ضرر کنیم، ضمن اینکه در چارچوب قوانین اهداف خود را مشخص می‌کنیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که قضیه پرونده‌های شکایتی از جمله پرونده خلعتبری که به باشگاه پرسپولیس می‌رسد، به کجا کشیده شد، گفت: راه قانونی‌اش این است که پرونده‌های اینچنینی اول به فدراسیون برسد و بعد به باشگاه ابلاغ شود. بررسی چنین مواردی را به کارشناس حقوقی باشگاه می‌سپاریم.

زادمهر در پاسخ به این پرسش که نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپولیس به کجا کشیده شد، اظهار داشت: در حال حاضر در آستانه عقد قرارداد با محسن مسلمان هستیم.با مدیربرنامه‌های ضرغام اسماعیل نیز در حال مذاکره هستیم. البته چند مورد دیگر هم وجود دارد که به بررسی آنها می‌پردازیم.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: