تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۸ کد مطلب 63645

شهید گمنام قطعه 26؛

اگر قرار باشد قطعه ۲۶ پاسدار آرمان شهدا باشد باید از مصائب احیا کننده ارزشهای انقلاب با خون بنویسد

احمدی نژاد شهید تهمت است و جرمش پایبندی به شعار ها و آرمانهای انقلاب، امام شهدا و شهداست. اگر قرار باشد قطعه ۲۶ پاسدار آرمان شهدا باشد باید از مصائب احیا کننده ارزشهای انقلاب با خون بنویسد.

میدان 72/ مصطفی اسماعیل پور: از شهید گفتن سعادت است که نصیب هر قلمی نمی شود و آن قلمی که توفیق نوشتن دارد شانه هایش زیر بار مسئولیتی بزرگ می رود. قلمی که از شهدا می نویسد باید مراقب باشد که مبادا نوشته هایش از مرام شهدا فاصله بگیرد و یا پیام آن عزیزان سفر کرده را در لابه لای هوای نفسانی و بازی های سیاسی جور دیگری تفسیر کند! «هدف وسیله را توجیه نمی کند» را همه قلم به دستان ارزشی باید یرای خود اصل قرار دهند که مبادا برای انتقاد از دشمنان اجنبی و سرسپردگان داخلی شان از توهین و افترا و تمسخر مدد بجویند. اینها قانون نانوشته ای است که برای هیچکس استثناء و یا سهمیه ای ندارد حتی برای فرزندان شهدا… و صد البته که فرزندان شهدا مسئولیت سنگینتری بر دوش دارند چرا که وارثان خود آنها هستند. خلاصه اینکه در باب شهدا نوشتن آنقدر قداست و احترام دارد که باید همانند«قطعه ۲۶» با خون نوشت:

«اینجا قطعه ای از بهشت است، نه با قلم که با خون باید نوشت»

و اما بعد

این شعار زیبا و پر معنا را باید هر بار که به «قطعه ۲۶» وارد می شوی ذیل هر مطلبی کامنت کرد. نه اینکه خدای نکرده نویسنده محترم به خطا قلم می زند و راه شهدا را گم کرده، بلکه از این باب که گاهی ممکن است در هیایوی پوچ اربابان ثروت و قدرت یک شهید را از قلم بیاندازد. هم قدیانی می داند و هم همه ما بچه حزب اللهی ها که پیامدار اصلی شهدا کسی نیست جز حضرت سید علی، و حتما می دانیم که امام شهدا فرمود: « پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شنا آسیبی نرسد». پس کلام ولایت باید روی دیده منت باشد:

در این سالهائی که دولت نهم و دولت دهم بر سر کار بودند تا امروز، گفتمان انقلاب و ارزشهای انقلاب و چیزهائی که امام به آن توصیه میکردند و ما آنها را از انقلاب آموختیم، خوشبختانه کاملاً برجسته شده. مسئله‌‌ی ساده‌‌زیستی مسئولان، استکبارستیزی، افتخار به انقلابیگری.

از عجایب روزگار است که جناب عالیجناب سرخ پوش که همیشه مورد لطف تیغ تیز قلم حسین قدیانی بوده اند و در باب جریان مخوف عرضه داشتند: جریان انحرافی یادگاری من شد! و در جایی دیگر دولت نهم و دهم را به مرض هاری تشبیه کردند این روزها در قطعه ۲۶ سرشان با احمدی نژاد زیر یک لحاف فرض شده اند! عجیب است که روزنامه نگاری همچون حسین قدیانی متوجه «نیات … جناب عالیجناب» در نامه بدون سلام و السلام نشده و این روزها تهمت ها و افتراها ی جراید معلوم الحالی همچون شرق و اعتدال علیه احمدی نژاد را سند انحراف می داند! آیا اگر این جراید مواجب بگیر از احمدی نژاد تعریف و تمجید می کردند اکنون دیگر منحرف نبودند و شما آقای قدیانی دیگر نگران نبودید؟ اگر اینطور است چرا از ذوق زدگی و سرور رسانه های اصلاح طلب در انتشار جدید ترین افاضات “ع ل” که به قول شما می تواند یک سوی محور وحدت اصوگرایان برای شکستن کمر عالیجناب باشد در باب نکوهش منتقدان دولت دلگیرید؟ بلاخره تلکیف را مشخص کنید اقای قدیانی که چه کسی درزمین عالیجناب بازی می کند: آن کسی که مورد توهین و تخریب و تمسخر رسانه های سبز و بنفش و است یا آن کسی که تیتر سخنانش مورد تایید و تشویق این رسانه هاست؟

به نظر من یکی از علل این دشمنیها، همین پیشرفتهای شماست؛ یعنی میخواهند این پیشرفتها کند شود. … عامل دوم این دشمنیها، زنده شدن شعارهای انقلاب است. وقتی شعارهای انقلاب کمرنگ شود، پنهان شود، آنها طبعاً بیشتر خوششان می‌آید و چهره‌‌ی همراه‌‌تری میگیرند؛

اطاعت از ولایت و حفظ شان و منزلت ایشان دغدغه همه بچه حزب اللهی هاست اما نباید در این امر دچار غرور شویم. اگر به واسطه تیپ بچه مثبتی و یا قلمی که با یاد شهدا می زنیم، خود را صراط مستقیم فرض کنیم و هر کسی که با ما اختلاف نظر داشت را تکفیر کنیم، آیا به مرام شهدا عمل کرده ایم؟ آیا صحیح است در قطعه ۲۶ که مزین با نام شهداست احیا کننده ارزش های انقلاب را به فرض چند مورد اختلاف نظر با رهبری ضد ولایت معرفی کنیم و بر او بتازیم؟ چطور می شود حسین قدیانی شایعه سازی ها و تهمت های رسانه های مواجب بگیر عالیجناب و اعوانش را دستمایه تحقیر و تخریب احمدی نژاد قرار دهد و بعد خود را حزب اللهی قلمداد می کند؟ نکند قلم زدن در قطعه ۲۶ اینقدر آدم را ملکوتی می کند که به کرامت چشم برزخی می رسد و می تواند سیرت و نفس پنهان را ببیند! و چون در گفتگوی ۲ ساعته بین زمین و آسمان نتوانسته احمدی نژاد منحرف را اصلاح کند حالا دیگر محمود از چشمش افتاده و حلال است که هرچه به زبان می آید نثارش کند؟

شما ببینید در همین پنج شش روز گذشته سر یک قضیه‌اى که آن‌چنان هم از اهمیت بالائى برخوردار نبود – سر مسئله‌ى اطلاعات و امثال این‌ها – چه جنجالى در دنیا راه انداختند. تحلیل‌ها را بردند به این سمت که بله، در داخل نظام جمهورى اسلامى شکاف ایجاد شده است، حاکمیت دوگانه شده است، رئیس جمهور حرف رهبرى را گوش نکرده است!… عرض من به عناصر داخلى، به مردم دلسوز، به برادران و خواهرانى که در داخل با مسائل تبلیغاتى سر و کار دارند، این است که سعى کنند به این آشفتگى کمک نکنند. این که تحلیل بگذارند، یکى از آن طرف، یکى از این طرف، این علیه آن، آن علیه این، براى هیچ و پوچ، چه لزومى دارد؟

همه ما بچه حزب اللهی ها چه آنان که ریش دارند و چه آنان که ندارند در بیعت ولی فقیه هستیم و بس . ما وامدار خون شهداییم و وارث پیام شان نه وارث نام و نشان آنها. اینکه جایگاه شهدا را ارث پدری خود بدانیم و برایش تعیین تکلیف کنیم که چه کسی از آن آن بالا بروند و چه کسی بالا نرود دیگر از آن حرف هاست. شاید حسین قدیانی یادش رفته است که آن کسی که بالای جایگاه رفته همانی است که در مجامع بین المللی پیام شهدا و امام شهیدان را فریاد زده ؟ احمدی نژاد عقده پوپولیستی ندارد که برود بالای سن و برای هوادارانش دست تکان دهد. او کسی است که نام امام زمان عج را در صحن مجمع عمومی سازمان ملل فریاد زده است، سعادتی که امثال حسین قدیانی در خواب هم نصیبشان نخواهد شد.

هیچ رئیس جمهوری به اندازه او دکتر احمدی نژاد از اسلام و آرمان ها و ارزش های اسلامی در سازمان ملل سخن نگفته و بنده با آن که همواره به مسئولان انتقاد کرده ام، اما انصافاً او بوده است که نام امام زمان عج و حضرت زهرا س را در محافل بین المللی احیا کرده است…

اینکه حسین قدیانی با احمدی نژاد مرزبندی می کند که مبادا اشتباهات دولت نهم و دهم به پایش نوشته نشود دیگر جک سال است. مگر احمدی نژاد کاندیدای شما اصولگراهای حزبی بود که حالا شما جوابگوی کارهای او باشید؟ تا جایی که در حافظه سیاسی ما ثبت است کاندیدای راست گراها در انتخابات ۸۴ ائتلاف قالیباف، ولایتی و لاریجانی بود نه احمدی نژاد. اینکه بعد از انتخابات چه شد که راستی ها احمدی نژاد را از خود فرض کردند را شما باید جواب بدهی آقای قدیانی! در سال ۸۸ هم که دیگر بماند. شاید بهتر باشد امثال حسین قدیانی در باب این هفت هشت سال مانور تبلیغاتی – انتخاباتی قالیباف همان بچه جبهه و جنگ در شهرداری تهران قلم فرسایی کنند و اگر وقت دارند من باب کارهای ولایتی در انتخابات ۹۲. اگر هم هنوز “ع ل” را اصولگرا فرض می کنید می توانید در باب حمایت های او از دولت کلید دستخطی بنگارید… اگر صلاح می دانید! جوابگویی اعمال و کردار احمدی نژاد بماند برای آنها که به ارزشهای انقلاب اعتقاد قلبی دارند نه زبانی!

آنچه که من امروز باید به دوستان عرض کنم، در درجه‌ی اول خداقوّتی است؛ ان‌شاءالله که خسته نباشید. هشت سال کار کردید، تلاش کردید، کارهای خوبی انجام گرفت، تحمل زحمات کار شبانه‌روزی را شماها نشان دادید؛ یعنی دیده شد، احساس شد، همه فهمیدند که رئیس جمهور محترم و همکارانشان در دولت حجم کارشان بسیار بالا و پرشتاب نسبت به همه‌ی دوره‌های دیگر بود و هست؛ این نقطه‌ی برجسته‌ای است که نباید این را نادیده گرفت… حجم کار بالا و تلاش خستگی‌ناپذیر و اعراض از آسایشها و آسودگی‌ها و امتیازاتی که معمولاً مسئولان کشورها در دنیا دارند؛ استراحت میکنند، تفریح میروند، امتیاز میگیرند؛ اینها را نخواستن، ندیدن، طلب نکردن، امتیاز بزرگی است که این دولت بحمدالله از این امتیاز برخوردار بود.

سخت است قطعه ۲۶ را به قلم فروشی متهم کرد ولی تهمت زدن و دروغ بستن به جریان انحرافی از آب خوردن راحتر است چرا که احمدی نژاد نه جایی را دارد تا دروغ پردازان و شایع سازان را تحت تعقیب قرار دهد و نه جمع بزرگانی که سفارش آنها را بکند. بگذریم که حسین قدیانی به هر کسی غیر قماش اصولگرایان حزبی که بخواهد می تواند انگ بزند و فحش دهد. می دانیم که حسین قدیانی قلم فروشی نمی کند اما باور کنید در سمت احمدی نژاد هم قلم فروشی بازاری ندارد.

آقای قدیانی باور کنید اگر از آن گردش ۳۰۰۰ میلیاردی که شما به احمدی نژاد نسبت می دهید تنها یک درصدش هم صحت داشت، اکنون صدها وب سایت و روزنامه و هفته نامه با هزاران قلم به دست مواجب بگیر احمدی نژاد را روی کیوسک روزنامه فروشی ها ستایش می کردند، نه اینکه حالا ریس جمهور مملکت یک روزنامه و سایت عظیم خبری تحلیلی در اختیار نداشته باشد و مدافعانش در فضای مجازی چند جوان ساده وبلاگ نویس باشند با دو سه تا سایت خبری آبکی.

«این دولت این شعارها را مطرح کرد، برجسته کرد، سر دست گرفت، به آنها افتخار کرد؛ در مجامع جهانی، احساس شرم از انگیزه‌های انقلابی و از اهداف انقلابی و از شیوه‌های انقلابی نکرد؛ این خیلی کار بزرگی بود. آنچه که برای خدا کردید، خدای متعال آنها را در نامه‌ی عمل شما ثبت کرده و کرام‌الکاتبین آنها را نگه داشته‌اند و بلاشک به درد شما خواهد خورد. آنچه را که شما عمل کردید، چه حالا بنده و امثال بنده ببینیم، بدانیم و تشکر کنیم، چه نبینیم، ندانیم و تشکر نکنیم، «انّ الله شاکر علیم»؛

و در آخر

القصه! من دیشب به سردبیر محترم و فهیم «وطن امروز» گفتم؛ «این «خامسا» را حتما بگذار در متن باقی بماند تا سندی مستند، مستدل و با افتخار باشد برای ما که آقاجان! ما زودتر از جماعت اصلاح‌طلب، موجب عصبانیت جریان انحرافی شدیم در کار زشتی که روز مراسم تشییع شهدا انجام دادند

اولا به کاه دون زدی برادر حسین ! در این سالها آنقدر از چپ و راست و کارگزار توهین و تهمت به احمدی نژاد و احمدی نژادی ها شده است که این چند خط خزئبلات شما در برابر آن اندازه سر سوزن هم به حساب نمی آید.

دوما باید اشتیاق جنابعالی در ربودن گوی سبقت از اصلاحطلبان برای حمله به احمدی نژاد را باید در کدام منش و مرام شهدا جستجو کنیم؟

سوما باید برای شما تاسف خورد که توهین به احمدی نژاد را سند افتخار خود می دانید.

چهارما ما می دانیم که درد شما و امثال شما بالا رفتن از جایگاه شهدا نیست، مشکل شما مردمی هستند که برخلاف شما برای احمدی نژاد دست تکان می دهند آن هم در حین سخنرانی!

پنجما احمدی نژاد شهید تهمت است و جرمش پایبندی به شعار ها و آرمانهای انقلاب، امام شهدا و شهداست. اگر قرار باشد قطعه ۲۶ پاسدار آرمان شهدا باشد باید از مصائب احیا کننده ارزشهای انقلاب با خون بنویسد. کاش حسین قدیانی ها کمی خاکی تر بودن و چشم شان به صحنه سیاسی کشور کمی ولایی تر بود، که اگر چنین می بود اینگونه دست آویز تزویر نمی شدند.

 1. مرتضی رحیمی یگانه :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  عالی بود. قدیانی را دوست داشتم اما با مطلبی که در مورد دکتر عزیزمان نوشت متوجه شدم که گویا وی حزب اللهی بودن را با نان به نرخ روز خوردن و بازی با کلمات یکی انگاشته است.

  • حمید زارع :
   آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

   دست مریزاد آقای اسماعیل پور عزیز

   ما که هر چی به این آقای قدیانی میگیم تو گوشش نمیره

   داداشم طلبه هست و ساکن قم

   گفت چرا برخی مراجع و بزرگان حوزه در برابر خزئبلات … و اعوان و انصارش روشنگری نمیکنن

   گفت که اگه درصد کمی از همین بزرگان و مراجع مثل آیت الله ….. در فتنه ۸۸ روشنگری کرده بودن کشور دچار اون فتنه نشده بود

   گفت دلیل سکوت این افراد ارادتیست که ایشان به … دارن

   و مشکل مملکت ما هم همنه که هنوز طلحه و زبیر ها اعتبار دارند و نعوذ بالله حسن و حسین ع بن علی ها بی یار

 2. عاشق دکتر :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بسیار عالی بود
  دست نویسنده ش سلامت

 3. یزدانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مگرقدیانی چه کاره بود

 4. فلاح :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام
  واقعا برای اقای قدیانی متاسفم، قطعه۲۶ رو کسی کنترل میکند که ذره ای تحمل رای مخالف رو نداره.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: