تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۱ کد مطلب 63924

به بهانه نزدیک شدن به روز قدس؛

هولوکاست، دروغ بزرگی برای تامین منافع قدرت های استعماری

در اردوگاه آشویتس، سعی کردند به گردشگران اتاق گاز نصب شده ای نشان دهند، اما مورخان، و مسئولین موزه آشویتس، بیش از همه، و به خوبی می دانند که آن طراحی جعلی بود، در سخنان اریک کانن فرانسوی این نکته بسیار روشن بود او به برگشته گان از موزه مذکور گفت: که همه چیز را که در آنجا جعلی است.

به گزارش سرویس بین الملل میدان ۷۲، در توصیف ( هولوکاست ) آنچه گفته شده است: نازی ها تعداد زیادی از یهودیان را در اروپا طی جنگ جهانی دوم از طریق سوزاندن در داخل اتاق های گاز نابود کرده اند؛ آغاز شد . تا بعد از این قضیه توسط صهیونیست ها در مقیاس بزرگ به عنوان ابزاری برای باج خواهی و اهداف سیاسی و فیزیکی بکار گرفتند، و آنها با اغراق آمیزی در موضوع و دروغ و فریب و جو سازی، آنرا به یک واقعه دردناک تاریخی در هیات رئیسه سازمان ملل (UN) تبدیل کرده تا جائیکه آن سازمان در جلسه خود بتاریخ ۲۰۰۵/۰۱/۱۱ با صدور بیانه ای ۲۷ ژانویه هر سال را به یاد خاطره آن آدم سوزی برجسته می کند !

موزه هولوکاست

در مقابل، صهیونیست ها با شنیع ترین اشکال تروریسم ذهنی و جسمی در برابر هر کس که قصد افشای این افسانه و دروغ های تاریخی، را داشته و ایستاده، برخورد کرده اند و در این رابطه اخبار و گزارش هائی از محاکمه مورخان و صاحبان پژوهش های علمی که این دروغ را مردود اعلام کرده اند و این موارد در تاریخ معاصر کشورهای اروپایی ثبت شده است، اما بهترین شواهد، در این موضوع که جدی است بشرح زیر اتفاق افتاده است :

نخست، نفوذ رو به رشد و ثابت صهیونیست ها با فزایندگی روز بروز در امریکا و کشورهای اروپایی و کنترل و تسلط بر منابع تصمیم گیری.

دوم، عقب گرد آزادی بیان و اصول ( آزادی ) اندیشه که توسط خود صاحبان اندیشه ( دموکراسی ) نقض گردید تا آنجا که برای مهار این قضیه به تفتیش عقاید از نوع جدیدی وارد شدند.

افسانه هولوکاست و ماجرای آن

نظر صاحبان افسانه ( هولوکاست ) این است که نازی ها ۶ ملیون یهودی را در شرق اروپا در جنگ جهانی دوم نابود کرده اند، که این آدم سوزی ها در کوره های بزرگ گاز صورت گرفته و یک سوم از مردم یهودی در آن زمان به خاکستر تبدیل شده اند.

“دیوید ایروینگ” تاریخ نگار انگلیسی می گوید: که در اتریش کمی بعد از طرح افکار ضد صهیونیستی درمورد آن دروغ دستگیر شد: او عقیده داشت که هیچ گونه سند و مدرکی در مورد اتاق های گاز ارائه و ثبت نشده است.

ایروینگ تنها کسی نبود که به فاش کردن این حقیقت پرداخته است، تعداد زیادی از مورخان و پژوهشگران هستند که این دروغ را تایید نمی کند، برای اولین بار شک و تردید در مورد افسانه ( هولوکاست ) و اتاق گاز نازی ها بوسیله یک محقق فرانسوی Paul Rasanyh مطرح شد، و همچنین نویسنده فرانسوی، لویی فردیناند سالین Salin ، از اتاق گاز بعنوان یک شوخی و ادعایی با استفاده از واژه ( سحر و جادو اتاق گاز ) نام برد، و مهندس آمریکایی پرفسور آرتور بوتز در کتابی عدم امکان استفاده از اتاق های گاز را در آن زمان ثابت کرد.

همچنین شیمیدان آلمانی گرمار رودلف Gmar – که در حال حاضر در ایالات متحده زندانی است – در یک پژوهش ثابت کرد که گاز مورد ادعائی که علیه یهودیان استفاده شده اثرات خود را در طول قرن ها بر خاک حفظ می کند، ولی با تحقیق هم هیچ اثری هرگز حتی در اردوگاه های کار اجباری نازی ها وجود نداشته و ندارد.

موزه هولوکاست

محقق و فیزیکدان فرانسوی رابرت فوریسون Faurisson که ۴ بار مورد ترور نافرجام قرار گرفته است، میگوید: افسانه ی اتاق های گاز نازی ها در ۱۹۷۹/۰۲/۲۱ در صفحات روزنامه لوموند مُرد و این روزنامه نشان داد که ۳۴ مورخ فرانسوی به چالش شرایط در روند عدم امکان فنی از این کشتارگاه شیمیایی مسخره را به چالش کشیدند.
او اضافه می کند : در طول تاریخ بشر دوستانه صدها تلفات از جوامع انسانی بصورت گروهی ثبت شده اما صهیونیست ها انقدر بر طبل هولوکاست کوبیدند که آن همه حوادث خونین شناخته شده فراموش شد و معاصران ما عادت کرده اند به یاد داشته باشید تنها یک نسل کشی بوده و آنهم عبارت است از: هولوکاست، تا زمانی که کلمه ( هولوکاست ) گویا فقط متعلق به یهودیان در اذهان جا افتاده است، تنها بدون نیاز کوره آدم سوزی فقط کافی است که بگوئیم : ” هولوکاست ” فقط نتیجه و سابقه هولوکاست یهود در تاریخ اتفاق افتاده منحصر به فرد و بی سابقه در توصیف، و این چیزی است که می تواند درست باشد اگر عناصر سه گانه، ” نسل کشی ادعایی یهودیان ، اتاق های گاز نازی ها و ادعایی شش میلیون یهودیان قربانی “واقعا وجود داشته باشد ؟

او همچنین می گوید : هیچ کس نمی تواند، در یک اردوگاه کار اجباری آشویتس یا هر جای دیگر، به ما یک نمونه از یکی از این کشتار ها را با مواد شیمیایی نشانه ی ارائه دهد. هیچ کس نمی تواند توصیف شکل و روش دقیق عمل، و ابعاد این موضوع را فاش کند.

هیچ سندی و مدرک گویا وجود ندارد حتی یک سند. و نه حتی یک مطالعه و پژوهش واحد و محکمی مطرح نشده است و هیچ چیز! چیزی جز ( نمونه ی ) گاه به گاه از احساسات!؟

در اردوگاه آشویتس، سعی کردند به گردشگران اتاق گاز نصب شده ای نشان دهند، اما مورخان، و مسئولین موزه آشویتس، بیش از همه، و به خوبی می دانند که آن طراحی جعلی بود، در سخنان اریک کانن فرانسوی این نکته بسیار روشن بود او به برگشته گان از موزه مذکور گفت: ” که همه چیز را که در آنجا جعلی است. ”

اتاق های ادعایی کشتار با گاز در آشویتس

اتاق های ادعایی کشتار با گاز در آشویتس

Faurisson اضافه می کند: تصور کنید اگر کسی به شما در مورد یک هواپیما قادر به حمل دو هزار یا سه هزار مسافر از پاریس به نیویورک در مدت نیم ساعت خبری بدهد، دلیل نمی خواهید حداقل دوست دارید تصاویری از چیزی که یک جهش تکنولوژیکی به جلو است ببینید و چگونه می شود که امری ناشناخته در پیش از این زمان را بپذیرید که هرگز اینگونه نیست ! ما با خواندن مطلب نسل کشی (برای نابودی یهودیان) در دسته های ۲۰۰۰-۳۰۰۰ نفری در اتاق گاز در اردوگاه آشویتس آنهم در هر نیم ساعت؟ فقط یک ادعا است فقط ! این اتاق کجاست؟ و طراحی آن کجاست و بقایا اثرات آن کجاست؟ مگر نه اینکه ما در عصر علوم ظریف و دقیق تصویری و صوتی هستیم. تصور کنید کار معرفی آدم سوزی از اتاق گاز با بی شرمی تمام به آسانی بوسیله ی صهیونیست ها پیش می رود! (پروموتور از هولوکاست) همواره، آنها به شما اتاق هائی شبیه به حمام خانگی یا پارکینگ ماشین تان نشان می دهند و سپس آنها به شما می گویند: ” این محلی است که در آن آلمان ها یهودیان را با گاز به قتل رساندند در گروه از یک صد یا چند هزار ” و شما آن را باور کنید !

به طور خاص در واقع آن دروغ بزرگ تامین کننده منافع قدرتهای استعماری، به ویژه انگلیس بود که به ترویج شایعات در قتل عام نازی ها علیه یهودیان به دلایل اقتصادی نیاز داشت و همچنین تمایل در تبعید یهودیان به فلسطین برای ایجاد کشوری برای خود باید جستجو کرد، اما بسیاری از کشورها مانند سوئیس از این همکاری با صهیونیست ها پشیمان شدند.

حقیقت امر این است که اتاق های گاز برای ضد عفونی کردن لباس زندانیان و نگهبانان از میکروب بیماری های همه گیر که در آن زمان رایج بود مورد استفاده قرار می گرفت، و اتاق هائی بودند که بعنوان کوره های زباله سوز کوچک استفاده می شدند برای سوزاندن اجساد مرده به عنوان یک راه حل سریع و موثر برای خلاص شدن از اجساد بیماران خلاص می شد.
مورخان می گویند که نازی ها یهودیان و دیگر اقلیت ها را در اردوگاه های کار اجباری ( اردوگاه کار ) برای حفظ تداوم کار ساخت، به برده گی گرفته بودند در جنگ آلمان نازی ها بی عاطفه بودند، اما آنها به قتل اقدام نمی کردند چون به کارگران جهت سرپا نگه داشتن کارخانه های خود و ادامه ی جنگ نیاز داشتند و شهروندان آلمانی اکثر درگیر میدان جنگ بودند.

دروغ شش میلیون قربانی و دستکاری اعداد

نویسنده یهودی “نورمن فینکلشتاین ” در کتاب خود (صنعت هولوکاست تأملاتی در بهره برداری از درد و رنج یهودیان) می نویسد: با صنعت رشد هولوکاست، بهره مندی از این صنعت با دستکاری در تعداد بازماندگان، به منظور ادعا در جبران خسارت بیشتر، که بسیاری از مردم نقش قربانی یافتند آغاز شد.
با اظهار نظر در مورد آن، به طنز می گوید: اغراق نیست اگر بگویم که یک نفر از هر سه یهودی که آنها را در خیابان های نیویورک می بینید و ادعا می کنند که از بازماندگان هستند من هم بشمار می آیم .

از سال ۱۹۹۳، ادعا می کردند که سازمان دهندگان این (صنعت) ۱۰ هزار نفر که از هولوکاست جان سالم برده اند هر ماه در حال مرگ هستند، که غیر ممکن به نظر می رسد، زیرا این بدان معنی است که هشت میلیون نفر بازمانده وجود دارند؟ اینها از هولوکاست در سال ۱۹۴۵ جان سالم به دربرده و زنده باقی مانده اند واین امری محال است!

در حالی که اسناد و مدارک تایید می کنند که تمام یهودیانی که در اروپای تحت اشغال نازی ها در اروپا از آغاز جنگ جهانی زندگی می کرده اند، بیش از هفت میلیون نفر نبوده اند .

نه تنها در مرزهای اعداد دستکاری متوقف نمی شود بلکه دستکاری در واقعیت نیز وجود دارد، که از “موزه یادبود نسل کشی نازی ها ” در واشنگتن، به عنوان مثال، رفتن به آنجا ملال آور است و در واقع در موضوع نسل کشی توسط رژیم نازی ها نسل کشی علیه کولی ها و اسلاوها، از کار افتاده گان و همچنین مخالفان سیاستمدار صورت گرفته است .
فینکلشتاین اضافه می کند: همه مدارک و شواهد تقریبا تایید می کنند که این موضوع یعنی نسل کشی نازی ها علیه یهودیان را در زندگی یهودیان آمریکا ثابت شده نیست، اما پس از بروز جنگ (جنگ در سال ۱۹۶۷ بین اعراب و اسرائیل)، مانند قبل از سال ۱۹۶۷، نهادهای یهودی تمایل به بی اهمیت جلوه دادن مرگ یهودیان در اروپا اروپا بوسیله نازی نشان می دادند، چرا که در راستای همراهی با اولویت های سیاسی دولت ایالات متحده در دوران جنگ سرد، که برای حمایت از این ایده دوباره مسلح کردن آلمان و حتی استخدام تعداد زیادی از سربازان سابق در ” SS ” رژیم نازی مورد نیاز بود حاضر شدند این موضوع را کمرنگ نشان دهند .

موزه هولوکاست

دیوید ایروینگ می گوید : یهودیان یک مشکل بزرگ در دسترسی به ۶ میلیون فرد به نام داشته اند، وجود دارد یک بنای یادبود در نام اسرائیل (ید و شم) به منظور لیست برداری از شش میلیون یهودی وجود دارد، و با در نظر گرفتن همه ی تلاش تنها موفق شدند در حدود دو یا سه میلیون نفر را ثبت کنند، و کار آنها در همآن حد متوقف شده است و چگونه است که این که با وجود این افسانه، که شش میلیون یهودی در هولوکاست کشته شده اند و هیتلر این دستور داده و یا که آنها در اتاق های گاز کشته شدند، اما ما یک سند که هیتلربرای این کار فرمانی داده باشد پیدا نکرده ایم و این رقم شش میلیون بسیار مشکوک است.

بر اساس برآوردهائی که توسط محققان Kalmalv بریتانیا (ریچارد هارد وود و مورخ فرانسوی ، پل راسینر Rasiner و دیگران صورت گرفته تعداد یهودیان در اروپا، به ویژه در غرب، و یا منطقه تحت نظر آلمان نازی ۶ میلیون نفر نبوده است و تعداد آنها کمتر از ۳ میلیون نفربوده در مرحله دوم نکته ی بسیار مهم دیگری که وجود دارد، این است که مهاجران یهودی از بلاد شام، از ایالات متحده و مهاجرین جنوب شرق مدیترانه و فلسطین نیز قربانی (هولوکاست) در نظر گرفته می شوند .

همکاری نازی ها با صهیونیستی اسناد نازی ها به لحاظ تاریخی به دوره جنگ جهانی دوم نشان می دهد، آلمان نازی با جنبش صهیونیستی تیمی را برای ایجاد آتش نفرت از سامی ها به منظور جابجا کردن یهودیان به فلسطین برای ایجاد کشور اسرائیل در اختیار آنها قرار داده است. بانک های آلمانی انحراف بودجه از یهودیان آلمانی از آلمان به بانک یهودی در فلسطین را تسهیل کرده اند.

صهیونیست ها حتی خود در به کارگیری احساسات ضد یهودی در تمام کشورهای اروپایی و در شمال آفریقا و برخی از اقدامات تروریستی علیه جوامع یهودی به منظور اینکه آنها را قانع کنند تا آنها را مجبور و تشویق به مهاجرت از کشوری که در آن زندگی میکردند تلاش داشته اند و تاجایی که آنها شهروندان یهودی را تحت عناوین مختلف وادار به مهاجرت به فلسطین کردند.

در سال ۱۹۳۵ مجله ی “لی کو” (مجلس نمایندگان) منتشر شده در فرانسه و گفت و گو با (برج روزن) او می گوید: او از صهیونیسم حمایت کرده و ​​آنها را به جهت شباهت با نازی ها تحسین میکند .

در همان سال روزنامه ی ” داس Schwars Skorps ” آلمان نازی نوشت: سرویس های مخفی، دولت خود را در توافق کامل با امتناع صهیونیستی در هم آمیختگی با سایر جوامع اعلام کرده و از پیدا کردن تدابیری برای یک راه حل ویژه برای یهودیان حمایت می کند، بطوریکه که این اقدامات منجر به حل مسئله یهودیان شود .

Solfred نویسنده یهودی می گوید: ما فرصت تاریخی برای تایید هویت یهودی و بازگرداندن احترام مان را که مانع از ادغام ما در سایر جوامع شد، مدیون هیتلر و نازی ها می دانیم .

دیوید ایروینگ: توجه داشته باشید در مورد تاریخ اول نازی ها، صدر اعظم آلمان بروننج (Bronnj) در دفتر خاطرات خود نوشت: که یهودیان پول برای تامین مالی حزب نازی در آلمان پرداخت کرده اند.
ایروینگ شواهدی وجود دارد که یهودیان مجبور به قربانی کردن افراد مسن و فریب نازی ها به سوزاندن آنها به وجود دارد در تولید همدردی بین جهانیان پس از آن برای ایجاد یک میهن در فلسطین. اگر شما به یهودیان مجارستانی نگاه کنید، خواهید دید که رهبران آنها تلاش برای رسیدن به یک معاهده با Aduv آیشمن بودند ، که در صورت تصویب ( آیشمن ) یهودیان را در تشویق به مهاجرت به فلسطین کمک خواهد کرد او را در دستگیری بقیه یهودیان کمک خواهند کرد و به فلسطین خواهند فرستاد و شواهدی در بایگانی های آلمان و Aduv آیشمن وجود دارد فلسطین در سال ۱۹۳۷ و به مذاکره با رهبران صهیونیست، آن را به دوستی مهم هیتلر از یهودیان نقل کرده اند، بطوری که بدون هیتلر شاید اسرائیلی نبود .

یک بانک در آلمان، اقدام به خرید از ماشین آلات کشاورزی و تجهیزات نظامی به فلسطین و در اینجا می آید کشاورز به قیمت بانک مرکزی فلسطین، آن را می خرید و معنای Alhavara ” انتقال ” ترانسفر” می آید که مورد اعتراض سازمان صهیونیستی به دلیل اینکه توافق در مورد یک شرکت خصوصی بوده آن را نقض کرد، با بازگشت (Hedrj) مقام آلمانی در سازمان صهیونیستی جهانی با رئیس این شرکت خصوصی که با حییم Orlozorov که او فرستاده ی ( بن گوریون ) به طور خاص برای این منظور در نظر گرفته شده بود، و عقد قرارداد بین صهیونیست ها با دو مسول آلمانی صورت گرفت، توافق در برلین امضا شد و در این مورد روند مهاجرت و انتقال “سرمایه” از آلمان به فلسطین تحت نظر اسرائیل است.

در اکتبر ۱۹۳۳روزنامه ی سرویس های مخفی آلمان در سرمقاله خود گفت: برای باز کردن یک خط مستقیم بین هامبورگ  و ” حیفا ” تحت نظارت رئیس Rabbinate از هامبورگ، اقداماتی صورت گرفته است و در سال ۱۹۳۵ در سرمقاله ی همان روزنامه نوشته شد: دور نیست زمانی که فلسطین آمادگی برای پذیرش فرزندان خود را یافته است فرزندان جدا شده ای یک هزار سال پیش به سرزمین شان برمی گردند و آرزوهای خوب خود را همراه خواهند داشت … باقی مانده خط هامبورگ – حیفا تا سال ۱۹۴۲ اجرا می شود…

تهیه و ترجمه: عبدالمجید اورا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: