تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸ - ۱۳:۵۹ کد مطلب 63968

در مسجد الاقصی صورت گرفت؛

افطاری ایرانی در قلب سرزمین های اشغالی (تصاویر)

شب گذشته افطاری «وحدت و مقاومت» با شعار «القدس، القضیه الاولی» و به همت اتحادیه بین المللی امت واحده در صحن مسجد الاقصی برگزار شد. از حاشیه های جالب این افطاری جمله معروف رهبر معظم انقلاب که «فلسطین کلید رمز آلود گشوده شدن درهای فرج به روی امت اسلامی است » به زبان عربی روی بنر تبلیغ برنامه و اتیکت های نصب شده روی ظرف های افطاری، اشاره کرد.

به گزارش سرویس بین الملل میدان 72، شب گذشته افطاری «وحدت و مقاومت» با شعار «القدس، القضیه الاولی» و به همت اتحادیه بین المللی امت واحده در صحن مسجد الاقصی برگزار شد.

بنابر اعلام روابط عمومی اتحادیه بین المللی امت واحده به عنوان برگزار کننده اصلی سلسه ضیافت های افطاری «وحدت و مقاومت»، علی رغم مراقبت های شدید امنیتی رژیم صهیونیستی و کارشکنی های وزارت اوقاف دولت خودگردان، در ادامه سلسله افطاری های «وحدت و مقاومت» شب گذشته و برای اولین بار مسجد الاقصی میزبان افطاری ملت ایران شد.

در این مراسم که در آستانه روز قدس برگزار شده و نخستین حضور مردمی ایران در قلب سرزمین های اشغالی به شمار می رود، جمله معروف رهبر معظم انقلاب که «فلسطین کلید رمز آلود گشوده شدن درهای فرج به روی امت اسلامی است » نیز به زبان عربی روی بنر تبلیغ برنامه و اتیکت های نصب شده روی ظرف های افطاری، درج شد.

عکس های این افطار را در زیر می توانید ببینید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. پرويز :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  به امید ازادی تمام سرزمینهای اشغالی در سراسر دنیا از چنگال جنایتکاران ومسکبران عالم

 2. محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مگه اینا روزه نیستن !
  پس چرا هنوز آفتاب غروب نکرده دارن بسته ها رو میخورن ؟!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: