تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸ - ۱۳:۵۸ کد مطلب 63978

سیلی ۱۰۰ میلیونی معاون وزیر به پیرمرد

به گزارش میدان72 یک پیرمرد عربستانی با دریافت حدود یکصد میلیون تومان، رضایت داد که با جانشین یک وزیر عربستانی که هنگام مراجعه به وزارت‌خانه به وی سیلی زده بود، “صلح” کند و از شکایت خود صرف نظر نماید. روزنامه سعودی الحیاة، بدون ذکر نام این وزارتخانه نوشت: دادگاهی که برای جانشین این وزیر حکم تعزیر […]

به گزارش میدان72 یک پیرمرد عربستانی با دریافت حدود یکصد میلیون تومان، رضایت داد که با جانشین یک وزیر عربستانی که هنگام مراجعه به وزارت‌خانه به وی سیلی زده بود، “صلح” کند و از شکایت خود صرف نظر نماید.

روزنامه سعودی الحیاة، بدون ذکر نام این وزارتخانه نوشت: دادگاهی که برای جانشین این وزیر حکم تعزیر صادر کرده بود، با گرفتن ۱۰۰ هزار ریال سعودی “غرامت”، حکم تعزیر این مقام بلند پایه را تغییر داد.

به نوشته الحیاة، ماجرا از این قرار بود که پیرمرد ۸۸ ساله ای چند ماه پیش، برای مطالبه حقوق خود در خصوص ضبط بی‌دلیل دارایی هایش به این وزارتخانه مراجعه کرد، اما جانشین وزیر به وی سیلی زد و او را از وزارتخانه بیرون انداخت.

پیرمرد که راهی جز شکایت از این مقام نمی دید، راهی دادگاه شد، اما در یکی از جلسات دادگاه با پادرمیانی “یک مقام بلندپایه”، شاکی راضی شد که با دریافت غرامت سنگین، از شکایت خود صرف نظر کند.

منبع:العالم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: