تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳ - ۰۴:۵۳ کد مطلب 64720

شاهکار دیگری در دولت تدبیر و عقلانیت؛

برکناری فرماندار حاضر در سخنرانی احمدی نژاد

ملایی رئیسی چندی پیش زمانی که محمود احمدی نژاد به این شهر سفر کرده بود در مراسم او حاضر شد که اعتراض حامیان دولت را در پی داشت.

به گزارش میدان ۷۲، رجب ملایی رئیسی فرماندار سابق بابل تودیع و به جای او محمدتقی عباس پور فرماندار این شهرستان می شود. ملایی رئیسی چندی پیش زمانی که محمود احمدی نژاد به این شهر سفر کرده بود در مراسم او حاضر شد که اعتراض حامیان دولت را در پی داشت.

پیش از این فرماندار سابق بابل درباره حضورش در سخنرانی احمدی‌نژاد گفت: «حضور بنده با هماهنگی و موافقت و نظر مساعد استانداری و وزارت کشور صورت گرفته و به منظور حفظ امنیت و آرامش مراسم بوده است.»

فرماندار بابل رجب ملایی رئیسی در گفت‌وگو با سایت محلی «وارش نیوز» افزود: «مگر کشور ما جمهوری اسلامی نیست و مگر نه اینکه باید با همه برخوردی یکسان شود، اگر این گونه است حضور بنده بلااشکال بوده است. ضمن اینکه باید به بزرگان‌مان احترام بگذاریم و با تنگ‌نظری راه را نبندیم.» ملایی حضور نیافتن اش در این مراسم را بی احترامی دانست و از شرکت در این مراسم دفاع کرد.

 1. مهدی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  اینه دولت اعتدال؟
  تبعیض و غرض ورزی تا چه حد؟

 2. پرويز :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  بیچارها چقدر وحشت چقدر تدبیر چقدر ازادی وچقدراسلامی واقعا متاسفیم که گرفتار چه ادمهای کوته بینی شده ایم خدایا به تو پناه میبریم از شر خناسان حسودان

 3. ایرانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  دولت روحانی تحمل افراد مودب و شریف را در مسئولیت هایش ندارد.
  دولت پر از امثال ….. و … شده است که کارشان توهین به منتقدان است و اگر شخص محترمی مانند فرماندار بابل پیدا شود که حسن اخلاق اسلامی داشته باشد شدیدا با او برخورد می کنند تا به جاش منش اسلام، منش توهین را رواج بدهند.
  برای آن فرماندار شریف که چوب پاکدامنی خود را خورده است طلب پیروزی های بزرگتر دارم و مطمئنم که دور شدن از دامن پلیدی ها و قدرمتداران ظالم، اولین موفقیت او است.

 4. بنده خدای علی/مقداد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 4

  اقدام بسیارسنجیده ودرستی بوده.

 5. رحمان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  مدتهاست خبری از دکتر نیست؛ نکند دارند برای انتخابات ریاست جمهوری آینده دوباره پاکترین کابینه را گلچین میکنند!!!!

 6. ترکمن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  چشم حسود کور باشد انشاءا… از دیدن دکتر احمدی نژاد وحشت نداشته باشید دکتر ما از مثل کبریت بی خطر است مثل بعضی ها بخاطر شرکت در جلسه یک عده مسئولین وحشت زده نمیشوند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: