تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳ - ۱۷:۰۰ کد مطلب 64736

دیگر بهانه ای برای کار نکردن نیست

آوارهای ۸ سال گذشته سرانجام برداشته شد

احمدی نژادی ها بیش از آنکه از فراموش کردن زحمات ۸ ساله دولت گذشته در بدست آوردن آنچه که امروز طرف های غربی را پای میز مذاکره میخ کوب کرده، احساس ناراحتی کنند؛ خوشحالند.

امیرحسین سیف/ بی شک امروز یک روز خاص برای ملت ایران است. امروز تیم مذاکره کننده هسته ای ایران بعد از ۲۲ ماه تلاش برای راضی کردن طرف های غربی، بالاخره توانست به یک جمع بندی مشترک با آنها دست یابد.

همانطور که در طول این مدت، دسته ها و جریان های سیاسی سعی داشتند که از این ماجرا به نفع خود بهره برند، در آستانه اعلام توافق هسته ای نیز خبرهایی از اتخاذ استراتژی های مختلف رسانه ای در مواجهه با آن به گوش می رسد.

عده ای سعی دارند که این توافق را بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی معرفی کنند و در سوی دیگر نیز عده ای تلاش می کنند که بگویند این توافق قطعی نیست و بعدها ابعاد آن مشخص می شود.
هر چه هست، احمدی نژادی ها بیش از آنکه از فراموش کردن زحمات ۸ ساله دولت گذشته در بدست آوردن آنچه که امروز طرف های غربی را پای میز مذاکره میخ کوب کرده، احساس ناراحتی کنند از پایان یافتن بهانه ها برای همجمه ها، تهمت ها و همچنین وارونه نمایی ها خوش حالند.

شاید دست یافتن دولتمردان به آنچه که تمام تمرکزشان را بر آن نهاده بودند، برگ زرینی نه برای دولت، بلکه برای ملت ایران باشد. ملتی که هنوز منتظر چرخیدن چرخ زندگی شان هستند و امید دارند که دولتمردان بعد از فراغت از مساله هسته ای و دغدغه های انتخاباتی مشکلات عدیده اقتصادی مردم را حل کنند.

امیدواریم که با پایان یافتن عملیات آواربردای خرابی های دولت گذشته، مردم بتوانند طعم شیرین نتایج این دستاورد دولت را در باقیمانده عمر دولت یازدهم بچشند و همانطور که رئیس جمهور محترم اعلام کرده است، آمارهای خوشحال کننده از تورم و بیکاری جوانان را با جیب شان و مشاهده اطرافیانشان بسنجند.

 1. ایرانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  روحانی ادعای پیروزی می کند.
  پیروزی که ده سال قبل و در دولت خاتمی نتواسته بود بدست آورد و تنها چیزی که در این دت تفاوت کرده، دستاوردهای دولت دکتر احمدی نژاد است که پیروزی ادعایی روحانی تنها و تنها بر اساس داشته های دولت های موفق عدالت حاصل شده است.

 2. محسن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  این لودر رو جالب گذاشتین آفرین به این تدبیر

 3. مردمی نژاد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  توهین ها به احمدی نژاد تمام شدنی نخواهد بود . حتی باز هم در مقطعی افزایش خواهد یافت . این رو خود کتر در آخرین گفتگوی تلویزونی اعلام میکنن

 4. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  آقا سایتتون چرا خراب شده. ..سایتتون که خوب بود چرا تغییرش دادین?

 5. بنده خدای علی/مقداد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 5

  قطعنامه های شورای امنیت لغوخواهندشد.همونایی که احمدی نژادکاغذپاره میدونست.ومی گفت اونقدر قطعنامه بدین تاقطعنامه دونتون پاره بشه.این بودادبیات سیاسی/دیپلماسی/میهنی ما….

 6. بیدار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  مگه آوار مسکن مهر و بورسیه ها و دکلهای گم شده و خاوری و رحیمی و مرتضوی بقایی به این راحتیها قابل برداشتن هست؟!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: